Southern Charm Season 9 reunion

Klea

Madison LeCroy Throws Southern Charm Reunion Shade

Kur Olivia Flowers dhe Taylor Ann Green hynë në të në Sharmi jugor Ribashkimi i sezonit 9, Madison LeCroy doli në mbrojtje të Olivias.

Taylor, natyrisht, po kapte nxehtësinë e merituar për puthjen e saj me ish-in e Olivia-s, Austen Kroll. Vetë puthja mund të mos ishte aq e keqe nëse ajo sapo e kishte pranuar. Por ajo dhe Austen mohuan për muaj të tërë se diçka kishte ndodhur mes tyre.

Kur disa shikues e quajtën ballafaqimin e tyre me Taylor-in si “ngacmim”, Madison u përgjigj menjëherë. “Unë mendoj se duhet të kisha luajtur viktimë,” shkroi Madison në komentet e postimit të Page Six në Instagram më 19 janar. “Kam harruar se nuk i mbajmë njerëzit përgjegjës për asgjë këto ditë. Shijojeni gjumin e të gjithëve.”

“Lërini të flenë”

Pasi Olivia iu përgjigj postimit me tre emoji duartrokitëse, fansat e tjerë e akuzuan dyshen se silleshin si vajza të liga. Por Madison nuk kishte asgjë nga këto.

“@oliviabflowers do të thotë vajza? A nuk është kështu në vitin 2004,” u përgjigj ajo, duke iu referuar filmit Mean Girls që doli atë vit.

Olivia pranoi t’i “lënë të flenë”.

Në ribashkim, Taylor u ndje e vetmuar teksa përballej me shokët e saj të aktorit, të cilët ishin pothuajse të gjithë kritikë ndaj lidhjes së saj me ish-BFF-në e saj.

“Unë nuk mendoj se askush prej nesh ju urren,” e siguroi Venita Aspen Taylor. “Unë mendoj se ne jemi të zhgënjyer në sjelljen tuaj,” shtoi ajo, duke tingëlluar njësoj si nëna ime.

Edhe Madison, e cila gjithashtu kishte lidhje me Austen para Olivia, pranoi se ajo nuk e ka hequr plotësisht Taylor nga jeta e saj. “Nuk po them se je njeriu më i keq ndonjëherë. Unë thjesht po ju mbaj afër krahut, “tha ajo.

Taylor derdh sekretin e vogël të pistë të Olivias

Pasi kishte ngopur me gishtin e drejtuar nga të gjithë, Taylor ia citoi Biblën Olivisë. “Thjesht po them, Olivia, fal siç do të doje të faleshe”, komentoi ajo në mënyrë të fshehtë.

Duke ndalur për një rrahje, ndërsa shikonte me shikim ish-shoqen e saj, Olivia u përgjigj: “Vazhdo dhe thuaje. Unë tashmë e shoh atë që po përpiqeni të bëni. Ju e keni varur këtë mbi kokën time, dua ta shoh. Thuaje.”

Duke vërtetuar se ajo mund të jetë gjithashtu një vajzë e keqe, Taylor hodhi bombën se Olivia kishte tradhtuar gjithashtu “një mik dhe një të besuar”. Vite më parë, Olivia pati një qëndrim për një natë me ish-bashkëjetuesin e Kathryn Dennis dhe babanë e dy fëmijëve të saj, Thomas Ravenel (ew).

Olivia shpjegoi, “Isha sapo mbaruar kolegj, 20 vjeçe. Natë memece, e dehur, një herë … lidhje me T-Rav. Dhe unë doja ta çoja në varrin tim – kush nuk do ta bënte?” Ajo as që e njihte Kathryn-in në atë kohë, kështu që nuk ishte aspak e njëjta situatë. Taylor thjesht po përpiqej të shmangej duke gërmuar papastërti të lashta në Olivia.

Megjithëse Olivia tha se nuk kishte asnjë shans që ish-BFF-të të jenë përsëri miq, ajo ofroi ngushëllime për vdekjen e vëllait të Taylor, Worth në fund të vitit të kaluar. Olivia gjithashtu humbi vëllain e saj Conner nga një mbidozë aksidentale gjatë xhirimeve të sezonit 9.

“Unë nuk do të jem miq me ju,” tha Olivia. “Por unë nuk do ta bëj këtë të mjerë për ju… Mund të ecim përpara, [but] kjo nuk do të thotë domosdoshmërisht së bashku.”

Ribashkimi i sezonit 9 të Southern Charm vazhdon më 24 janar në 9/8c në Bravo.