Macy Grey dhe Kim Zolciak do të jenë 'miq përgjithmonë' pas jetës surreale

Klea

Macy Grey dhe Kim Zolciak do të jenë ‘miq përgjithmonë’ pas jetës surreale

Macy Grey thotë ajo dhe Kim Zolciak janë më të mirat për jetën.

Këngëtarja fituese e çmimeve hyri në peizazhin e televizionit realitet për të filmuar një reality show të ri në MTV. The Surreal Life merr një grup të famshëm dhe i vendos brenda një shtëpie së bashku – në stilin e botës reale – dhe sezoni 8 do të shfaqet në ekranin e vogël në 2024.

Duke iu bashkuar Macy-t në shfaqje është, natyrisht, Kim nga The Real Housewives of Atlanta dhe Don’t Be Tardy. Yjet e tjerë përfshijnë Ally Brooke nga Fifth Harmony, Chet Hanks, Tyler Posey dhe disa të tjerë.

Pra, si e përshtati Macy ndarjen e një hapësire me një grup të tjerësh?

“Është shumë interesante,” tha ajo për The Messenger. “Mendoj se duke qenë në një shtëpi me tetë persona që nuk i njeh dhe krejt papritur, jeni shokë dhome. Është si të kthehesh në kolegj.”

Sa të afërta janë Macy dhe Kim?

Gjithashtu, ashtu si ishte në kolegj, Macy duhej të ndante banjën me disa nga yjet e saj. Edhe pse ishte një luftë fillestare, këngëtarja tha se ia doli mbanë.

“Ndarja e një banjoje ishte një mal i madh për t’u ngjitur”, tha ajo me shaka. “Nuk e kam ndarë banjën për shumë vite. Por njerëz vërtet të mirë, dinamikë vërtet interesante e njerëzve në shtëpi, dhe të gjithë mësuam shumë nga njëri-tjetri. Është goxha e egër.”

Sa i përket Kim-it, ajo dhe Macy duhet të kenë ndarë një lidhje spektakolare sepse të dy janë solidë.

“Kjo është vajza ime,” tha Macy. “Ne do të jemi miq përgjithmonë. Ajo është vajza ime aty. Ne argëtohemi.”

Edhe pse nuk ka ende një datë premierë, seriali shpresojmë se do të shfaqë disa detaje ekskluzive rreth betejës së vazhdueshme të divorcit të Kim me Kroy Biermann. Plus, Kim është veterinerja e realitetit televiziv në këtë grup – me shpresë, ajo na dha TV që ia vlen të flasim.