Luke Broderick zbulon pse nuk do të lëvizë për Kristen Doute

Klea

Luke Broderick zbulon pse nuk do të lëvizë për Kristen Doute

Luke Broderick dhe Kristen Doute jetojnë së bashku në dhe në The Valley… por vetëm me kohë të pjesshme.

Yjet e realitetit folën për jetën e tyre si çift në episodin e katërt të serialit. Gjatë një bisede, Luke i tha ish-yllit të Vanderpump Rules se ai nuk donte “asnjë pjesë” në lëvizjen e përhershme në LA. “Kalifornia është e rëndësishme për mua pasi nuk mund të largohem nga Kalifornia si nesër ose vitin e ardhshëm ose një vit më pas, por mendoj t'i jap disa, disa vjet,” u përgjigj Kristen. Më vonë, ajo vuri në dukje se pas “tre” lëvizjeve në një “vit e gjysmë”, ajo nuk mund ta bënte më. “Më duhet një minutë,” tha ajo.

Për Lukën, megjithatë, ai zbuloi në rrëfimin e tij se “gjithçka” që ai “ka ndërtuar në jetë” po “akumulohet në Kolorado”. Plus, atij nuk i pëlqen kostoja e lartë e jetesës në qytet. “Dua të them, shkollimi parashkollor i një 3-vjeçari në një shkollë private është ajo që kam paguar për shkollimin e kolegjit.”

A do të kenë një fëmijë Kristen dhe Luke së bashku?

Përveç të kuptuarit nëse do të jetojnë së bashku në LA me kohë të plotë, Kristen dhe Luke janë përpjekur maksimalisht për të pasur një fëmijë. Falë një turneu të veçantë në shtëpi që na dha Kristen, vëzhguesit mësuan më shumë për “hënën e pjellorisë” që ajo mban në kuzhinën e saj, duke shpresuar për atmosferë të mira.

Kristen mori gjithashtu disa reagime nga bashkë-ylli i saj, Jax Taylor, për dëshirën për të mbetur shtatzënë me Luke. “Tani që jemi në këtë bisedë me fëmijët, unë vetëm dua që ju të siguroheni që jeni gati për këtë situatë,” i tha Jax Kristen gjatë Episodit 1 të serialit. “A jeni mendërisht atje për të pasur një fëmijë tani?” vazhdoi ai. “Unë thjesht dua që ju të bëni kërkimin tuaj,” tha ai pasi tha se një fëmijë “nuk është si të marrësh një qen.”

Alumja e VPR ndau gjithashtu frikën e saj për të pasur një fëmijë. “E vetmja gjë që mendoj se është trupi im”, i tha ajo Lukës. “Nuk mund të trokas si çdo ditë të javës dhe ndihem sikur mund të jetë vërtet e vështirë.”

Lugina vazhdon të martën në orën 9/8c.