Luis Ruelas i përgjigjet ndjekësit që kritikon martesën me Teresa Giudice

Klea

Luis Ruelas i përgjigjet ndjekësit që kritikon martesën me Teresa Giudice

Yjet e Real Housewives of New Jersey Teresa Giudice dhe Luis Ruelas kanë kaluar një verë të vështirë. Gjatë një loje bamirësie të softballit që u filmua për RHONJ, Luis u tall në mënyrë të përsëritur. Dhe jo nga Melissa Gorga apo Joe Gorga! Mendoj se performanca e tij e ribashkimit me tokën e djegur nuk u pëlqeu mirë fansave. Ndoshta Bo Dietl mund të arrijë në fund të asaj që shkoi keq.

Teresa dhe Luis bënë pushime në liqenin e Lucernit dhe Cyrih të Zvicrës. Zogjtë e dashurisë dokumentuan udhëtimin e tyre në rrjetet sociale. Kur Teresa postoi një foto me një pije Starbucks jashtë kafenesë, disa trolls e tërhoqën zvarrë për të. A nuk është asgjë e shenjtë?

Luis mbron dashurinë e tij për Terezën

Luis postoi foto dhe video nga një udhëtim romantik me helikopter në Instagramin e tij. Ai ka shtuar edhe një mesazh të ëmbël për gruan e tij. “Teresa[,] Jam shumë me fat që të kam si partnerin tim të dashur dhe mbështetës. Faleminderit nga zemra që erdhe këtu në Zvicër me mua!!” Shkruan Luis në mbishkrim.

“Fjalët nuk mund të shprehin plotësisht se sa mirënjohës jam që ju kam pranë. Ti je shkëmbi im, nxitësi im më i madh dhe i besuari im më i vërtetë”, tha Luis. “Të adhuroj më shumë sesa mund të thonë fjalët dhe jam pafundësisht mirënjohës për dashurinë dhe mbështetjen tuaj. Ja për shumë aventura të tjera për të ndërtuar të ardhmen tonë së bashku! Me gjithë dashurinë dhe vlerësimin tim”, shtoi ai.

Jennifer Aydin shkroi në komentet e postimit të dashur të Luis, “Dua këtë”. Dhe Teresa thirri brenda, duke komentuar: “Të dua të jetoj jetën me ty”.

Një përdorues kritikoi Terezën dhe Luisin, kështu që ai duartrokiti. “Ne po jetojmë jetën tonë, nuk është faji im [you’re] duke na shikuar si skifteri. Vazhdoni dhe jini të lumtur në jetën tuaj… Na ndiqni[,] Nuk më intereson se çfarë mendoni dhe kjo është në rregull”, ka shkruar Luis.