Luis Ruelas dhe Paulie Connell duke festuar miqësinë mes xhirimeve të sezonit 14 të RHONJ

Klea

Luis Ruelas dhe Paulie Connell duke festuar miqësinë mes xhirimeve të sezonit 14 të RHONJ

Luis Ruelas bëri një aleat shumë të nevojshëm në Paulie Connell. Ribashkimi i sezonit 13 e bëri shumë të qartë se Luis kishte nevojë për miq në këndin e tij. Dhe kush më mirë se i dashuri i shokut më të mirë të gruas së tij?

Teresa Giudice dhe Dolores Catania janë miq prej dekadash. Dhe vetëm sezonin e kaluar, Dolores solli Paulie në lojë Amvise të vërteta të Nju Xhersit grupi. Ndryshe nga Luis, vendasja irlandeze u anashkaloi çdo drame me Margaret Josephs dhe Melissa Gorga. Prandaj, ai ishte në gjendje të bashkohej me grupin.

Por Paulie po e pranon shumë publikisht miqësinë e tij me Luisin. Duket e sigurt se ai po rrezikon përbuzjen e disa prej shokëve të tij të aktorit duke e bërë këtë. Postimet në rrjetet sociale tregojnë një angazhim të caktuar që ia vlen të komentohet.

Luis e quajti Paulie një “akt klase”

Katërshja miqësore kaloi pak kohë së bashku në Jersey Shore. Dolores, Paulie, Teresa dhe Luis kaluan shumë mirë në vendin e tyre të preferuar të pushimeve së fundmi.

Louis postoi një foto të tij me Paulie më 19 gusht në Seaside Heights, New Jersey. Dyshja ishin veshur në të bardha dhe kanë pozuar para një Bentley të së njëjtës ngjyrë.

“Ja edhe 100 vjet miqësi [Paulie Connell]”, ka shkruar Louis. “Ti je një klas miku im! Më pëlqen të shijoj jetën me ju dhe të adhuroj mbretëreshat tona [Teresa Giudice and Dolores Catania].”

Sipërmarrësi shtoi një hashtag duke iu referuar Paulie si një “vëlla nga një nënë tjetër”. Hashtags të tjerë të dukshëm përfshijnë “takim të dyfishtë”, “miqësi” dhe “mik”.[s] që kujdeset për ty.”

Luis mori një vulë miratimi nga Dolores pasi bukuroshja RHONJ e ndau atë në Instagram Story. Ylli i OG Teresa e mbështeti burrin e saj duke komentuar me tre emoji zjarri.

Vetë Paulie postoi në mbështetje të mikut të tij, i cili së fundmi filloi një biznes sigurimesh për kafshët shtëpiake.

“[True]”, ka shkruar Paulie. “Më pëlqeu të kaloja natën time të parë në bregun e Jersey me ty. Deri dje isha e virgjër në breg të Jersey. Kohë të mira si gjithmonë vëlla[.] [K]eep buzeqesh burri im[.]”

Vetëm një ditë më parë, Teresa postoi një video të saj dhe Dolores në Shore. Të dy kishin veshur minifustane. Autori i dobët italian i ka shkruar postimit: “Një mik i vërtetë është një thesar që është e vështirë të gjendet”.

Tre emoji me zemër të kuqe nga Dolores u vunë re në komente.

Vlen të përmendet standardi tepër i lartë i miqësisë dhe besnikërisë së Terezës. Dolores dhe Paulie duket se e kanë mbajtur të paprekur besimin e saj dhe të Luis-it, pavarësisht gjithë dramës nga ribashkimi. Dhe më e rëndësishmja për Luisin, ai ka një shok solid në këndin e tij.