Lufta finale e sezonit 11 VPR u transmetua në versionin e zgjeruar të Peacock

Klea

Lufta finale e sezonit 11 VPR u transmetua në versionin e zgjeruar të Peacock

Rregullat e Vanderpompës Përfundimi i sezonit 11 ishte i mbushur plot me momente tronditëse, pasi grupi kaloi një fundjavë të paharrueshme në San Francisko.

Nëse nuk keni një Pallua abonim, po humbisni. Finalja, e cila aktualisht po transmetohet në Peacock, është një version i zgjeruar dhe i pacensuruar (F-bomba dhe gjithçka!).

Në një moment ka shpërthyer një sherr, i cili nuk është transmetuar në transmetimin Bravo. Xhami u thye, një karrige u hodh dhe dikush u nxor nga vendi. Ishte kaos!

Një i huaj që kërcen

Festa ekskluzive e nisjes së Gold Bar Whisky në Treasure Island doli nga binarët kur një burrë i panjohur kërceu në seksionin VIP. Ai u përpoq të bashkohej me grupin, i cili përfshinte Katie Maloney, Lala Kent, James Kennedy, Ally Lewber, Brock Davies, Ariana Madix dhe të dashurin e Arianës, Daniel Wai. Të gjithë prisnin që Scheana Shay të dilte në skenë me grupin dhe të performonte këngën e saj të re, “Mollët”.

Disa nga vajzat po tundeshin dhe thjesht po shijonin muzikën kur i panjohuri u fut në hapësirën e tyre personale dhe u fërkua me të pasmet e Lalës. “Unë nuk dua të kërcej me këtë zvarritje,” tha Lala, duke u larguar prej tij. Por kur nuk e mori aludimin, Lala shtoi: “O Zot! Ai po afrohet.”

Katie ishte gjithashtu e mërzitur. “Pse të huajt duan të kërcejnë në prehër dhe të përplasen me ne?” pyeti ajo, ndërsa rastësi filloi të merrte shishet dhe gotat dhe të pinte alkoolin e tyre, të paftuar.

“A mund ta heqim këtë njeri?” Lala kërkoi teksa tentoi t'i derdhte uiski në gojë Katie.

“Ik!” tha Lala, duke e bërë të qartë se nuk ishte i mirëpritur. Por ai nuk pranoi të largohej dhe bërtiti: “Katie!”

Më në fund, Brock e vuri re të huajin dhe e pyeti: “Kush është ai djalë?”

“Ai është si të pijë alkoolin e të gjithëve në tavolinë,” vuri re Lala. Epo, bruto.

Brock u përpoq ta largonte burrin duke i thënë se kishte nevojë për ndenjësen e tij dhe më në fund burri u largua. Por ishte vetëm e përkohshme, pasi Lala vuri re se ai “po shkonte drejt nesh”.

“Unë jam shumë i ndezur nga personi i sigurisë tani,” shtoi ajo, falënderuese që dikush më në fund do të ndërhynte.

Fillon një përleshje

Papritur Lala u ngrit dhe i tregoi me gisht: “Po e lufton! Ai po e lufton atë!” Përplasësi i festës hodhi një vazo në drejtim të rojes, duke e ndjekur atë me një gotë verë të dikujt. Tom Sandoval kapi disa nga pasojat teksa u përpoq të luante heroin dhe ta shkatërronte atë.

Kur burri mori një karrige dhe u përgatit ta hidhte, një tjetër roje sigurie e kapi nga pas, i mbërtheu krahët dhe e nxori menjëherë jashtë ndërtesës.

“Kush ishte ai?” pyeti James. “Ai djalë po çmendej.”

Ribashkimi i Sezonit 11 të Rregullave të Vanderpump fillon të martën, 14 maj në orën 8/7c në Bravo.