Luann premton lidhje 'seksi' në RHUGT: RHONY Legacy

Klea

Luann premton lidhje ‘seksi’ në RHUGT: RHONY Legacy

Tifozët e Luann de Lesseps dhe Sonja Morgan pëlqenin veprat e tyre komike në Luann dhe Sonja: Welcome to Crappie Lake. Tani presim të dëgjojmë nëse një sezon i dytë do të ketë dritë jeshile. Ishte shfaqja perfekte e verës.

Tani Sonja dhe Luann mund të shihen në Udhëtimi i vërtetë i vajzave shtëpiake të vërtetë shtëpiake: Trashëgimia RHONY. Traileri ra në BravoCon 2023 dhe u dorëzua. Alumet legjendare Real Housewives të qytetit të Nju Jorkut që kthehen në St. Barts përfshijnë Kelly Killoren Bensimon, Dorinda Medley, Kristen Taekman dhe Ramona Singer.

Pjata Luann rreth lidhjeve në RHUGT

“Është e mrekullueshme, sepse ne kthehemi pas në kohë,” tha Luann për Page Six. “OG-të po kthehen në St. Barts, kështu që është si një ‘Ishull i frikshëm’ i vogël që takon disa piratë.” Siç e kujtojmë të gjithë, Luann u argëtua me një pirat, Tomas Ribeiro, gjatë sezonit 5 të RHONY.

Luann nuk u mërzit të luante kokrra kur u pyet nëse kishte ndonjë lidhje romantike me një pirat swashbuckling. “Oh, sigurisht,” tha ajo. Ajo nuk tregoi se kush u lidh me një pirat. Paratë e mia janë për Luann dhe Sonjën.

Luann zbuloi se gjatë RHUGT, aktorët do të “thyejnë” murin e katërt. Dhe ata do të trajtojnë disa thashetheme që u shfaqën gjatë viteve. “Është një argëtim i vërtetë [show]. Sigurisht, drama është e përfshirë, por, me të vërtetë, mendoj më shumë argëtim se çdo gjë dhe shumë kujtime,” shpjegoi Luann. “Është seksi, është një shfaqje seksi. Unë mendoj se njerëzit do ta duan vërtet atë.”

Luann pranoi gjatë BravoCon se mori një telefonatë nga Tomas ndërsa ishte e zënë me xhirimet për RHUGT. Ajo tha: “Ai tani jeton në Miami dhe i preu flokët shkurt. Nuk do ta njihja nëse do ta shihja duke ecur në rrugë. Ai vesh një kostum tani … ai duket si një bankier investimesh, “shtoi Luann. Epo, kjo është zhgënjyese.

Ajo u pyet nga moderatori Michael Rapaport se cili ishte Tomas i preferuari i saj. “Ai dukej shumë më mirë si Johnny Depp,” u përgjigj Luann.

Në shkurt 2024, shfaqja e re e kabaresë së Luann, “Marry, F–k, Kill”, nis në Los Angeles. “Muzika është personale për mua … Unë marr muzikë klasike dhe e kthej atë në kokë dhe e bëj disi timen,” tha Luann. “Kabareja takohet me komedinë me kulturën pop”. Kjo tingëllon interesante.

Tre episodet e para të Udhëtimit Real Housewives Ultimate Girls: RHONY Legacy do të jenë të disponueshme për t’u transmetuar më 14 dhjetor, me episodet e reja të disponueshme më pas të enjteve.