Luann de Lesseps thotë se Bravo është 'mbështetës' i maturisë

Klea

Luann de Lesseps thotë se Bravo është 'mbështetës' i maturisë

Paditë rreth Bravos kanë qenë mjaft rrëmujë. Dhe megjithëse disa njerëz kanë folur për gjendjen e televizionit realitet në tërësi, të tjerë po e mbrojnë atë.

Luann de Lesseps nga The Real Housewives of New York foli me Us Weekly për udhëtimin e saj duke filmuar shfaqjen duke qëndruar esëll. “Askush nuk është i detyruar të bëjë asgjë në shfaqje,” tha ajo, duke iu referuar me sa duket padisë së Leah McSweeney kundër rrjetit. Në të, ajo pretendoi se producentët e inkurajuan të pinte në kamera në mënyrë që rrjeti të kapte rikthimin e saj.

“Bravo ka qenë gjithmonë shumë mbështetës për maturinë time brenda dhe jashtë maturisë,” tha Luann. “Pra, siç thashë, të gjithë kanë përvojën e tyre. Nuk ka qenë kurrë përvoja ime, as nuk ka qenë shumë përvoja e Amvisave.”

Luann thotë se Andy Cohen e mban atë profesional

Përveç pretendimeve të bëra nga Leah më lart, ajo akuzoi gjithashtu Andy Cohen për modifikime të favorshme për amvise me të cilat ai bën kokainë. Andy dhe përfaqësuesit e tij që atëherë i kanë mohuar këto akuza.

“Kjo nuk është [in] Karakteri i Andit,” shpjegoi Luann. “E njoh Andin. E njoh prej vitesh dhe nuk është në karakterin e tij.”

Brandi Glanville është një tjetër ish-yll i Real Housewives, i cili ka bërë pretendime të rënda kundër Bravo dhe figurës së tij. Në një letër nga avokatët e Brandi, ata akuzuan Andin për përdorimin e fuqisë së tij për të pasur “kontroll të plotë dhe total mbi karrierën e saj”.

Më tej, ajo pretendoi se drejtuesi i Watch What Happens Live i dërgoi asaj një video në 2022 duke i kërkuar të flinte me të dhe një yll tjetër të Bravo. Andy iu përgjigj deklaratave, duke thënë se video ishte në “shaka”. Megjithatë, ai kërkoi falje dhe i quajti veprimet e tij “të papërshtatshme”.

Luann, e cila u shfaq për herë të parë në RHONY në 2008, tha se Andy ka mbetur gjithmonë i sjellshëm rreth saj, duke thënë se ata kanë një “marrëdhënie shumë profesionale”.

Filluan të qarkullonin thashethemet se Andy dhe Bravo po negocionin një marrëveshje largimi për ikonën mes padive dhe shtypit negativ. Pavarësisht kësaj, një përfaqësues nga rrjeti i quajti deklaratat të rreme, duke shtuar se Andi ishte këtu për të qëndruar.

Do të shohim se si do të vazhdojë kjo. Tani për tani, ju mund të transmetoni sezonet e mëparshme të RHONY në Peacock.