Luann de Lesseps sugjeron në takimin e Joe Bradley

Klea

Luann de Lesseps sugjeron në takimin e Joe Bradley

Luann de Lesseps nuk po i shmanget thashethemeve se ajo ka fjetur me Southern Hospitality's Joe Bradley.

Gjatë një bisede me Jeff Lewis në emisionin e tij në radio, Jeff Lewis Live, Real Housewives of New York OG la të kuptohej se diçka e turbullt ndodhi me Joe në prapaskenë. Lajmet për takimin e tyre të supozuar doli për herë të parë në rrugë në fillim të vitit 2024, kur një burim i pa ata mbi njëri-tjetrin në The Dream Hotel në NYC.

Për t'i bërë gjërat edhe më keq, Joe sapo kishte deklaruar dashurinë e tij për yllin e Summer House Danielle Olivera disa muaj më parë. “Ishte një lidhje e menjëhershme,” tha Joe për momentin kur u takua me Danielle në BravoCon 2023. Menjëherë pas kësaj, ai preu fijet me të për t'u fokusuar te vetja. Gjatë gjithë kësaj, Luann dhe Joe i mohuan me forcë thashethemet. Por a ka ndryshuar mendimi i Luanës?

Luann thotë se Joe vizitoi apartamentin e saj në New York City…

Në shkurt 2024, Luann pranoi se kishte “kimi” me Joe ndërsa shfaqej në shfaqjen e mbrëmjes së vonë të Andy Cohen, Watch What Happens Live. Megjithatë, ajo tha se lidhja e tyre nuk shkoi më tej se pijet.

“Ai nuk flinte mbi shtëpinë time,” tha ajo. “Njerëzve u pëlqen t'i mendojnë këto gjëra, sigurisht që i mendojnë, është një bisedë seksi. [But] ai ka një të dashur”.

Kur foli me Jeff-in, historia e saj nuk ndryshoi, por ajo shtoi një detaj tjetër interesant.

“Epo, sapo kishim një kapak nate. U argëtuam, po kërcenim, – filloi Luann, – dhe kaq, – përfundoi ajo duke shkelur syrin. Ylli i realitetit vazhdoi, duke thënë: “Ai erdhi, por kjo nuk do të thotë se ai flinte”.

Disa nga yjet e Joe, duke përfshirë TJ Dinch, thanë se ai ishte “99 përqind” i sigurt që Joe ishte lidhur me Luann gjatë udhëtimit të tij në NYC. Kur Danielle foli me Andin në një episod të WWHL, ajo ra dakord, duke thënë se regjistrimi i Joe dhe Luann ishte “shumë i pakëndshëm për t'u parë”.

“Ka shumë gjëra që ndodhën pas kësaj,” tha ajo. “Gënjeshtra. Dua të them, Joe qëndroi në apartamentin tim për dy netë pas gjumit të supozuar. Ai më gënjeu në fytyrë dhe më tha: 'Absolutisht jo, nuk do ta bëja kurrë një gjë të tillë'.

Pra, cila është e vërteta, Luann? Do t'ju çlirojë nëse na lejoni të hyjmë në të.