Luann de Lesseps së fundmi ka shijuar një përplasje me një grua

Klea

Luann de Lesseps së fundmi ka shijuar një përplasje me një grua

Evolucioni i Luann de Lesseps është si askush tjetër që kemi parë ndonjëherë në TV realitet. Ne e takuam atë për herë të parë në Real Housewives të New York City si një konteshë të përulur. Megjithatë, me çdo vit që kalonte, ne pamë se ajo fasadë u largua. Më pas, pasi u divorcua nja dy herë, doli Luann e vërtetë.

Tani që ajo nuk po punon me kohë të plotë në RHONY, superylli i kabaresë ka udhëtuar në të gjithë vendin, duke kërkuar për teatro të shitura. Por mesa duket, nuk është vetëm kaq. Sipas drejtorit të pornografisë homoseksuale, Marc Macnamara, Luann kohët e fundit eksploroi një anë të re të saj dhe u provua me një grua. Nuk do të gjeni asgjë të tillë në librin e saj të vlerësuar nga kritika, Klasa me konteshën: Si të jetosh me elegancë dhe dhunti.

Luann në pellgun e zonjave

Përveç punës së tij të vlerësuar me X, Marc pret një podcast të quajtur Discretion Advised. Bashkë-prezantuesi i tij është John Hill, i cili ndodh të jetë ish i dashuri i Andy Cohen dhe bashkë-prezantues i Radio Andy. Botë e vogël, apo jo?

Gjatë një episodi të fundit të podcast-it të tyre, Marc derdhi një tufë çaj rreth një takimi të fundit që pati me Luann. Ajo vizitoi Fire Island këtë verë për një sërë koncertesh dhe me sa duket kishte shumë për të thënë. Përveç ngacmimit të asaj që mund të presim nga sezoni i saj i ardhshëm i Real Housewives Ultimate Girls Trip, ajo i tha Marc se kohët e fundit ishte “me një grua” dhe ishte “zhytur në pellgun e grave”.

Ne absolutisht e duam këtë për të, dhe kjo nuk është hera e parë që ajo është përfolur për të eksploruar seksualitetin e saj. Vite e vite më parë, kur ajo ishte ende në lidhje me Jacques Azoulay, një informator anonim pretendoi se kishte parë Luann duke u rehatuar me një grua në një klub nate në Los Anxhelos.

Në atë kohë, këshilltari tha: “Luann kishte një tavolinë dhe vazhdoi ta ushqente vajzën me pije, flirtonte dhe puthte për pjesën tjetër të natës. Ajo vazhdimisht i tregonte sa e bukur ishte dhe si i kujtonte kur ishte më e re. Miqtë e saj i thanë me shaka Luann se ajo ishte një pumë lezbike!”

Ndoshta do ta shohim Luann të eksplorojë këtë anë të saj kur të kthehet në ekranet tona më vonë këtë vit për Real Housewives Ultimate Girls Trip. Versioni RHONY: Legacy i shfaqjes do të shfaqet premierë në Peacock këtë dhjetor.