Luann de Lesseps

Klea

Luann de Lesseps pretendon se kasti i “RHONJ” do të humbasë para mes anulimit të ribashkimit

Luann de Lesseps pretendon se kasti i “RHONJ” do të humbasë para mes anulimit të ribashkimit

Luann de Lessepsish-ylli i Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut, është e zënë me një karrierë të lulëzuar në muzikë dhe kabare pas largimit të saj nga ekskluziviteti.

Luann de Lesseps

Në një intervistë të fundit për Pas litarit prej kadifeje me David Yontef podcast, Luann preku tema të ndryshme duke përfshirë mungesën e a Amvise të vërteta të Nju Xhersit ribashkimi dhe frymëzimi pas këngës së saj “Girl Code”.

Duke reflektuar mbi anulimin e papritur të RHONJ ribashkim, Luann u shpreh i habitur dhe spekuloi për arsyet e këtij vendimi.

RHONJ

“Epo, ju e dini, mendoj se kishte një lloj arsyeje që nuk ndodhi, dhe unë nuk e di. Dua të them, kjo nuk ka ndodhur kurrë në të kaluarën, kështu që kjo është e gjitha e re. Domethënë jam i habitur. Jam vërtet e befasuar”, tha ajo, duke vënë në pah kuriozitetin e saj pavarësisht se nuk i ndjek në mënyrë aktive zhvillimet e fundit të emisionit.

Kur u pyet nëse tendenca e heqjes dorë Amvisat ribashkimet mund të vazhdojnë, Luann sugjeroi, “Ndoshta është një trend i ri. Nuk e di, por ju e dini se është një pjesë e ndryshimit që ata do të humbasin.”

Ribashkim RHONJ

Ajo konfirmoi se anëtarët e kastit zakonisht marrin një bonus për pjesëmarrjen në ribashkime, por pranoi se ndonjëherë është më mirë të mos rishikohen çështjet e diskutueshme nëse ato janë shumë intensive.

Më pas biseda u kthye në e Luanës ish RHONY bashkë-yll, Carole Radziwilldhe interesin e saj të vazhdueshëm për ekskluzivitetin.

Carole Radziwill

Luann tha: “Po, për dikë që nuk i intereson më shfaqja, duket se i intereson shumë.” Në lidhje me këngën e saj “Kodi i vajzës,” spekulohet nga disa për të Carole, Luann sqaroi, “Epo, do të thoja se ishte më shumë Heather (Thompson) që e frymëzoi atë. Ajo ishte me të vërtetë ajo që ishte vërtet më e zëshme. Po, Carole thjesht po qëndronte përreth.”

Në një shënim personal, Luann ndau njohuri për jetën e saj të dashurisë, duke zbuluar se ajo është në lidhje, por nuk kërkon të rimartohet.

Luann de Lesseps

Ajo me humor i përshkroi kriteret e saj për një partner si “i gjatë me flokë të plotë dhe një peepee të madhe dhe aeroplan privat”.

Duke adresuar thashethemet për marrëdhënien e saj me kapitenin Jason Chambers, Luann pohoi, “Jo. Ai kishte një interes për mua, e dashur. Le ta kthejmë këtë, në rregull?”

Luann de Lesseps

Duke parë përpara, Luann diskutuan sezonin e ardhshëm të RHONY dhe shtimin e projektuesit Rebeka Minkoff për aktorët, duke pranuar se ajo nuk e njeh personalisht, por është kurioze të shohë se si do të jetë në shfaqje.

Intervista preku edhe e Luanës mbeshtetje per Dorinda Medley duke iu bashkuar sezonit të ri të “Tradhtarët”, duke vënë në dukje e Dorindës përkushtim për përgatitjen me stërvitje dhe përkujdesje për veten përpara se të fillonin xhirimet.