Luann de Lesseps po rifut alkoolin në jetën e saj

Klea

Luann de Lesseps po rifut alkoolin në jetën e saj

Mendoj se të gjithë mund të pajtohemi Luann de Lesseps është një legjendë në botën Bravo. Ajo është një OG nga Real Housewives të Nju Jorkut, një njeri aktual i botës së kabaresë dhe ende një nga të preferuarit e Andy Cohen.

Lu ka arritur statusin ikonik sepse ajo kurrë nuk ka qenë e trembur për të treguar se kush është. Duaje atë ose urreje atë, Luann do të kalojë çdo pengesë në rrugën e saj, dhe ajo zakonisht do ta bëjë këtë duke mbajtur një gjerdan deklaratë. Një nga udhëtimet e ish-konteshës ishte arrestimi i saj i paharrueshëm në vigjilje të Krishtlindjeve 2017 në Florida pasi u tremb. Si rezultat, ajo hoqi dorë nga alkooli, por disa mund ta kundërshtojnë këtë pretendim.

Ne jemi gati ta shohim grupin përsëri së bashku në udhëtimin Real Housewives Ultimate Girls të njohur si RHONY Legacy dhe ju mund të pyesni veten nëse Luann pi një gllënjkë nga një pije për të rritur. Nëse do t’ju duhej të rrinit me Ramona Singer dhe kamerat, apo jo? I Dërguari ka lugën.

Nje dite ne nje kohe

Gjatë një feste të mrekullueshme për RHONY Legacy të Bravo-s, Luann ndau disa gjëra të vogla. Sipas Lu, ajo ka filluar të shoqërohet përsëri me shokun e saj të vjetër duke pirë pije. Sinqerisht kisha përshtypjen se ajo tashmë po e bënte këtë, por me sa duket jo.

“Unë e marr atë një ditë në një kohë,” filloi Luann. “Ky grup kishte për qëllim që vajzat të ktheheshin së bashku dhe të argëtoheshin. Siç e dini, ky është një rast. Kështu që unë pi me raste, dhe ky është një rast!”

Padyshim një rast kur jeni në një udhëtim me disa alume epike RHONY. Së bashku për udhëtimin dhe rënien përfundimtare të Lu në shkurre janë Sonja Morgan, Dorinda Medley, Kelly Bensimon dhe Kristen Taekman. Ramona ende po përpiqet t’i kujtojë vetes se kush është Kristen edhe pas xhirimeve.

Fat të mirë për Luann dhe ja për të shpresuar që ajo të mbajë gjithçka të qetë, jo të gjitha, të paqëndrueshme.

Tre episodet e para të Real Housewives Ultimate Girls Trip: RHONY Legacy do të shfaqen premierë nesër, më 14 dhjetor, në Peacock.