Luann de Lesseps flet një takim me avull me 28-vjeçarin Joe Bradley

Klea

Luann de Lesseps flet një takim me avull me 28-vjeçarin Joe Bradley

Luann de Lesseps flet një takim me avull me 28-vjeçarin Joe Bradley

Luann de Lesseps zbuloi se ndjente një lidhje me Joe Bradley gjatë takimit të tyre të momentit, por shtoi se ajo e kuptoi që ai ishte në një lidhje me dikë tjetër.

“Patjetër që kishim kimi të shkëlqyer dhe dolëm për të pirë pije. Çfarë nuk shkon me këtë?” Ish-ylli i Bravo tha për TMZ në një intervistë, të publikuar të hënën.

Luann de Lesseps

Muajin e kaluar, Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut alum dhe Mikpritja jugore ylli u bë titujt kryesorë pasi ata morën një komod paraqitje në “Watch What Happens Live” në nivelin tjetër.

Dëshmitarët okularë thanë për Us Weekly këtë Luann, 58, dhe Joe28, ishin “të gjithë njëri-tjetrin” në Hotel Dream në New York City, muajin e kaluar.

Luann de Lesseps

Burime thanë për gazetën se dyshja shkoi dalin së bashku pasi “u flirtuan” gjatë xhirimit të një episodi të regjistruar paraprakisht të WWHL, më herët atë mbrëmje.

TMZ e pyeti Udhëtimi i vërtetë i vajzave shtëpiake të vërtetë shtëpiake: Trashëgimia RHONY yll nëse ajo dhe Joe ishin një artikull, por Luann vuri në dukje lidhjen e tij me yllin e “Summer House”, Danelle Olivera.

“Ai ka një të dashur, por ne padyshim që kishim kimi të shkëlqyer, le ta themi kështu,” përsëriti ajo.

Luann de Lesseps dhe Joe Bradley

Luann gjithashtu hodhi poshtë një thashethem që pretendonte se Joe e kishte kaluar natën në shtëpinë e saj. Ajo shtoi se do të priste në krahë nëse Joe dhe Danielle, 35, e quajti dorëheqjen.

“Dreqin po! Po tallesh me mua? Epo, unë jam pak pumë, le ta themi kështu”, deklaroi ajo kur u pyet nëse do të ndiqte shumë më të rinjtë. ylli i realitetit në rast të një ndarjeje.

Luann de Lesseps

Në dhjetor, Page Six raportoi këtë Joe dhe e Danielle Romanca po nxehej pasi yjet e realitetit u bashkuan në BravoCon 2023, muajin e kaluar.

“Ishte thjesht organike,” Joe tha për lidhjen e tij me Daniellepasi dyshja u takuan.

Ai kujtoi—“Ne ishim në ‘Watch What Happens Live’ në dhomën e gjelbër, dhe po bënim kontakt me sy dhe thjesht një tërheqje gravitacionale, dhe më pas natën e fundit u lidhëm.

Luann de Lesseps

Joe zbuloi se ai e kishte vizituar që atëherë Danielle në New York City disa herë, dhe ajo e kishte vizituar atë në Charleston, Karolina e Jugut.

Megjithatë, Joe Ai rrëfeu në një intervistë të fundit me Us Weekly se ai “po i shtypte pak frenat”.

“Unë thjesht dua të sigurohem që jemi në vendin e duhur përpara se të jem zyrtarisht, si ‘Unë jam i dashuri yt, ti je e dashura ime’. Nuk dua të lëndohem,” tha ai për gazetën muajin e kaluar.

Joe Bradley

Joei cili ka qëndruar i heshtur për mendimet e tij për këngëtaren e kabaresë, gjithashtu pranoi se dyshja kishin lëvizur paksa shumë shpejt.

Danielle konfirmoi pjesëmarrjen e saj në regjistrimin e WWHL kur komentoi një video nga prapaskenat e të dashurit të saj.

Luann de Lesseps

Danielle shkroi — “Asnjë video cred?! 😂😂.”