Luann de Lesseps bisedon turne kabare konteshë

Klea

Luann de Lesseps bisedon turne kabare konteshë

Sapo intervistova yllin e preferuar të të gjithëve Bravo, Luann de Lesseps, i cili nuk mund të ishte më i sjellshëm. Nga Luann & Sonja: Mirë se vini në Crappie Lake tek Real Housewives Ultimate Girls Trip: RHONY Legacy, Luann po qëndron i rezervuar dhe i zënë. Së shpejti, kjo legjendë madje do të dalë në rrugë me një turne krejt të ri të Kabaresë së Konteshës!

Ja gjithçka që mësova për ardhjet dhe ikjet e Luanës. Dhe po, edhe disa pika çaji derdhen anash.

Turneu i Ri i Luann – Kabareja e Konteshës

Kabareja e parë e Luann përfundimisht u rrëzua nga shinat nga COVID-19. Por përpara se pandemia globale të vinte kibosh në turneun e Luann-it, alumi RHONY bëri një shfaqje djallëzore. Me emrin e duhur Kontesha dhe Miqtë, shtëpiake të ndryshme Reale iu bashkuan Luann-it në skenë, duke huazuar bërxollat ​​e tyre rastësisht. Megjithatë, Luann shpjegoi se kontesha Kabare do të ishte ndryshe.

“Shfaqja ime ka bërë një rrugë të gjatë. “Kur u ktheva në vitin 2022, vendosa të ndryshoj shfaqjen. E kuptova që mund ta mbaja vetë spektaklin, ndaj nuk kam më të ftuar”, shpjegoi ajo, ndërsa sqaroi se disa yje do të jenë ende të pranishëm.

Për sa i përket asaj se çfarë mund të presë një audiencë, Luann u shpreh “Është kultura pop takon kabarenë me komedinë. Ju jeni ulur në dhomën time të ndenjes, në thelb, dhe unë thjesht ju çoj në këtë udhëtim.” Ky udhëtim do ta shohë Luann duke alternuar mes tregimit dhe këngëve, të cilat ajo i zgjodhi për të ndihmuar në lëvizjen e çdo bisede.

Sa i përket skuadrës së saj, Luann deklaroi “Kam njerëz të mrekullueshëm që punojnë me mua”. Ky ekip është i komprometuar nga drejtori i saj, Richard Jay-Alexander, si dhe Billy Stritch dhe Brian Nash, drejtorët e saj muzikorë. Për mënyrën se si Richard u bë drejtor i saj, Luann shpërtheu “Ai erdhi në shfaqjen time dhe më tha: ‘Konteshë, jo vetëm që mund të këndosh, je qesharake dhe vesh një fustan si askush që nuk kam parë ndonjëherë.’ Ai është rreth Broadway për 40 vjet, kështu që unë jam i bekuar.”

Nëse mund ta shohim Luann duke veshur Jovanin në skenë, Luann tha: “Unë gjithmonë vesh Jovani”.

Por Prisni, Ka më shumë

Gjithnjë interpretuesja, Luann tashmë po planifikon një turne shtesë për vitin 2024. Megjithatë, ky është frymëzuar nga audienca e saj. “Unë bëj pyetje dhe përgjigje me audiencën time dhe sa herë që bëj një pyetje dhe përgjigje, më pyesin Mary F Kill, apo jo, a jeni njohur me atë lojë?” Luann më pyeti, dhe qartë, thashë po, tashmë e lidhur me këtë temë.

“Pra, herën e fundit, e bëra këtë shfaqje në 54 Poshtë, dhe një vajzë ngrihet gjatë pyetjeve dhe përgjigjeve dhe ajo thotë, në rregull, Mary F Kill; David Letterman, Brad Pitt ose Andrew Dice Clay. filloi Luann. “I thashë, në rregull, do të martohem me David Letterman sepse ai është qesharak, para së gjithash, dhe është i pasur. Unë kurrë nuk kam qenë një fans i madh i Brad Pitt… thjesht nuk kam qenë… kështu që unë do të vras ​​Brad Pitt dhe do të më duhet të F Andrew Dice Clay.”

Me këtë, Luann më tha se vajza nga audienca që e kishte bërë këtë pyetje u përgjigj: “Mirë, sepse ai është ulur menjëherë pas meje”. Për habinë e Luann, Andrew u ngrit në këmbë, duke thënë: “Konteshë, më duhet të them, me një cigare të varur nga goja, ky është shfaqja më e mirë e mbretit që kam parë ndonjëherë.”

Mbi këtë, Luann qeshi, duke shpjeguar se “audienca u hutua… Ishte e mrekullueshme. Pra, ky është frymëzimi im për shfaqjen time të re, e cila do të jetë Mary F. Kill në 2024.”

Shitur.

Mendimet e Luann mbi Liqenin Crappie

Më pëlqeu të shikoja Luann dhe Sonja Morgan në Mirë se vini në Crappie Lake, kështu që natyrshëm, më duhej të shfaqja këtë serial të ri të lezetshëm. Fatmirësisht, Luana u ndez, duke dëshmuar se edhe kjo eksperiencë ishte një projekt i dashur për të.

“Shkova në qytet për të punuar me Sonya… dhe nuk e kuptoja ndikimin që do të kishte në këtë qytet,” reflektoi Luann. Për sa i përket ndikimeve afatgjata që solli ky serial, Luann shpjegoi: “Ne lamë këndin e lojërave dhe strehën e qenve me gardh për qentë, kështu që nuk ishte thjesht si, hyni dhe bëni gjërat tuaja dhe do të dilni. . Ishte një përvojë e jashtëzakonshme dhe shpresoj se ne mund të vazhdojmë ta bëjmë atë në të gjithë vendin.”

Aktualisht Luann është ende në kontakt me pronarët e hoteleve, të cilët po ndërtojnë një tjetër krah. “Ata po i shesin dhomat. Të gjithë duan të vijnë dhe të qëndrojnë në suitën Sonya dhe Luann, “tha Luann. Sa për banorët e Benton, Illinois, Luann nuk kishte asgjë tjetër veç dashurisë, duke u shprehur me përulësi: “Nuk prisja që këta njerëz të bëheshin miqtë dhe familja ime”.

Pasi deklaroi se televizioni i realitetit i përzier me ndihmën e të tjerëve ishte “puna e saj e ëndrrave”, Luann përmendi se disa banorë të Bentonit do të ishin të pranishëm në shfaqjen e saj në St, Louis të Konteshës Kabare. Për mua, kjo dëshmon se nëse vazhdojmë të shtojmë karrige në tavolinat tona, miqësitë mund të gjenden kudo që kërkojmë.

Në thelb, unë dua një Mirë se vini në Crappie Lake Season 2, statistika.

Udhëtimi i vërtetë i vajzave shtëpiake të vërtetë shtëpiake: Trashëgimia RHONY

I vendosur të transmetohej në dhjetor, Luann nuk mund të derdhte shumë çaj në Udhëtimin e Vajzave Ultimate Real Housewives: RHONY Legacy. Megjithatë, ajo tha se kasti thyen murin e katërt. Luann gjithashtu ngacmoi se “është si një ishull pak i frikshëm, pjesa e dytë, me pak pirat të përzier në mes”.

Nëse kjo do të thotë se një tjetër pirat i ngjashëm me Johnny Depp është përpara, unë them yasss.

Finalja e Luann-it, Fjalë inkurajuese

Luann është një yll dhe në një botë shpesh mizore, ajo ka arritur të ngrihet lart. Kur e pyeta se si, Luann theksoi: “Dëgjo, gjërat e vogla mund t’ju rrëzojnë, kështu që është më mirë t’i hiqni ato. Chic C’est La Vie, është pjesë e muzikës sime. Nuk lejoj se çfarë mendojnë njerëzit të ndikojë në mënyrën se si ndihem për veten time.”

Duke vazhduar, Luann inkurajoi “Ti je aq i mrekullueshëm sa mendon se je… Unë kam pasur rëniet e mia dhe jam ngritur. Po rrezikoj, sepse dëgjo, kur fillova kabarenë, ishte e tmerrshme. Më pëlqen të shfrytëzosh një shans, pasi mund të shkosh gjithmonë në shtëpi ose mund ta fusësh veten nën mbulesën tënde, por më duket sikur nuk e ke provuar, atëherë çfarë kuptimi ka?”

Mirë thua, Luann.

Nëse shfaqja e Luann’s Cabaret duket si ideja juaj për një kohë të mirë, nxitoni dhe merrni biletat tuaja këtu.