Luann de Lesseps and Joe Bradley

Klea

Luann de Lesseps, 58, takohet me yllin e ‘Southern Hospitality’ Joe Bradley, 28 vjeç!

Luann de Lesseps, 58, takohet me yllin e ‘Southern Hospitality’ Joe Bradley, 28 vjeç!

Luann de Lesseps u pa duke u rehatuar me Mikpritja jugore yll, Joe Bradley, mes marrëdhënies së tij romantike me yllin e tij të realitetit, Danielle Olivera.

Luann de Lesseps dhe Joe Bradley

Udhëtimi i vërtetë i vajzave shtëpiake të vërtetë shtëpiake: Trashëgimia RHONY yll dhe Bradli ishin “të gjithë njëri-tjetrin” në hotelin Dream në qytetin e Nju Jorkut të mërkurën mbrëma, raporton US Weekly.

Luann de Lesseps

Dëshmitarët okularë thanë për median se de Lesseps, 58, dhe Bradley, 28, shkoi dalin së bashku pasi “u flirtuan” gjatë xhirimit të një episodi të regjistruar paraprakisht të “Watch What Happens Live” më herët atë mbrëmje.

Joe Bradley

Një burim më vonë hodhi poshtë thashethemet, duke i thënë Page Six, “Ky është vetëm një thashethem dhe nuk është i vërtetë”.

Episodi i regjistruar paraprakisht i WWHL u transmetua të enjten.

Luann de Lesseps dhe Joe Bradley

Në dhjetor, Page Six raportoi këtë Bradli dhe e Oliverës Romanca po nxehej pasi yjet e realitetit u bashkuan në BravoCon 2023, muajin e kaluar.

“Ishte thjesht organike,” Bradli tha për lidhjen e tij me Oliverapasi dyshja u takuan.

Ai tha – “Ne ishim në ‘Watch What Happens Live’ në dhomën e gjelbër, dhe po bënim kontakt me sy dhe thjesht një tërheqje gravitacionale, dhe më pas natën e fundit u lidhëm.”

Bradli zbuloi se e kishte vizituar Olivera në New York City disa herë që atëherë, dhe ajo e kishte vizituar atë në Charleston, Karolina e Jugut.

Joe Bradley

Megjithatë, Bradli Ai rrëfeu në një intervistë të fundit me Us Weekly se ai “po i shtypte pak frenat”.

“Unë thjesht dua të sigurohem që jemi në vendin e duhur përpara se të jem zyrtarisht, si ‘Unë jam i dashuri yt, ti je e dashura ime’. Nuk dua të lëndohem,” tha ai për gazetën, në fillim të kësaj jave.

Bradli gjithashtu pranoi se dyshja kishte “lëvizur paksa shumë shpejt”.

Olivera ka qenë në treg që nga ndarja nga Robert Sieber në vjeshtën e vitit 2022. Ajo pati një romancë të shkurtër me “Jaht me vela nën kuvertë” ylli, Alex Propson, gjatë xhirimeve të “Winter House” në mars 2023.

Bradli Thuhet se kishte vënë në pah bashkë-yllin e tij, Maddi Reese, përpara se ta zhvendoste vëmendjen te konkurrenti i “Bachelor” Salley Carson.

Luann de Lesseps dhe Joe Bradley

Në maj 2023, kontesha u bë titujt kryesorë kur tha se i kishte vënë syrin aktorit, Kevin Costner. Faqja gjashtë pyeti ish-in “Amvise të vërteta të qytetit të Nju Jorkut” yll për një përditësim mbi jetën e saj të dashurisë, në premierën e “Book Club: The Next Chapter” në NYC.

“Kevin Costner,” u përgjigj ajo. “Ai është shumë elegant.”

De Lesseps e quajti Costner “tipi im”, duke shtuar – “Në Oscars nuk menduat se ai ishte i mrekullueshëm? Fjalimi i tij. Ai ishte kaq elegant, aq elokuent, kaq burrëror.”

Luann de Lesseps

Costner mësoi se gruaja e tij 18-vjeçare, Christine Baumgartner, kishte bërë kërkesë për divorc në fillim të të njëjtit muaj. Aktualisht ai është i lidhur në mënyrë romantike me këngëtaren Jewel.