Luann de Lesseps

Klea

Luann de Lesseps, 58, Kërkon të dashuruar 40-diçka mbi 60-vjeçarë për shkak të performancës në dhomën e gjumit!

Luann de Lesseps, 58, Kërkon të dashuruar 40-diçka mbi 60-vjeçarë për shkak të performancës në dhomën e gjumit!

Luann de Lesseps është në kërkim të dashurisë, por i ka vënë sytë te një burrë shumë më i ri.

Luann de Lesseps

Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut Alum u shfaq në episodin e së mërkurës në “Tamron Hall Show”, ku foli për dëshirën e saj për t’u lidhur me një burrë në fund të të 30-tave ose të 40-ave.

“Kjo është pjesë e “jeta është një kabare” – kjo është pjesë e historisë sime që ne e shkruajmë vetë. Dhe unë shkruaj atë që dua të manifestoj,” shpjegoi ajo. “Ajo që dua të shfaq është një partner i vërtetë.”

“Pra, tani, të gjithë 40-vjeçarët, 30, 40-vjeçarët, janë të interesuar për gjërat e mia, nëse mund ta them këtë,” tha këngëtarja e kabaresë.

Luann de Lesseps

Ajo vazhdoi – “50-vjeçarët janë si, ‘Oh dreqi, unë jam 50. Më duhet një 20-vjeçar’.”

Ish-ylli i Bravo shtoi: “60-vjeçarët janë pak të sfiduar, e dini çfarë dua të them, në atë departament. Dhe 70-vjeçarët duan të kalojnë mirë gjatë gjithë ditës.”

Luann de Lesseps

“Pra, është vërtet nga vitet 40… e dini, vonë [30s]40-ta për mua është pika ime e ëmbël”, ka treguar ajo.

Luann58 vjeçe, vazhdoi duke thënë se preferenca e saj do të ishte një 48-49 vjeç, por shtoi se ishte e hapur për një “të ri 50-vjeçar”.

Shtëpiake të vërteta: Udhëtim i fundit për vajzat personaliteti e quajti veten “një lloj pumë” sepse “u rrit me gjashtë vëllezër dhe motra dhe katër vëllezër më të mëdhenj”.

“Kështu që jam shumë rehat me meshkujt. I dua meshkujt, më pëlqen flirtimi”, tha ajo.

Luann de Lesseps

Luannnjë anëtar origjinal i kastit të RHONY, ishte i martuar me kontin Alexandre de Lesseps kur shfaqi debutimin, në vitin 2008. Çifti u nda pas një martese 16-vjeçare dhe dy fëmijëve, Victoria, 29, dhe djali Noel, 27 vjeç.

Luann, e cila ishte zemërthyer kur de Lesseps paraqiti kërkesën për divorc, i tha People se ajo kishte shpresuar që martesa e tyre të mund të shpëtohej, pavarësisht ndarjes së tyre private. Ajo tregoi se mori një email nga burri i saj i atëhershëm, duke e informuar se ai ishte “serioz” me një grua tjetër.

Luann de Lesseps

Luann rikuperuar me Zhak Azoulay, i cili u shfaq përkrah yllit të realitetit në serialin Bravo gjatë lidhjes së tyre 4-vjeçare. Çifti u nda në vitin 2013.

Përfaqësuesi i saj i shpjegoi Bravos në atë kohë – “Ata janë në momente të ndryshme të jetës së tyre tani dhe kanë rënë dakord reciprokisht se është më e mira. Luann është i mërzitur, por është miqësor dhe ata mbeten miq. Zhak ka qenë një pjesë e mrekullueshme e jetës së saj.”

Luann de Lesseps

ne vitin 2016, Luann biznesmen i martuar, Tom D’Agostino, pas një romance të stuhishme, por u divorcua shtatë muaj më vonë. Fejesa e trazuar e çiftit u shfaq në RHONY, si dhe pasojat e ndarjes së dyshes.

Një burim i tha Page Six në atë kohë se Tom nuk i pëlqeu qendra e vëmendjes së realitetit televiziv.

“Ai jetonte këtë jetë vërtet të bukur në qytet,” tha burimi i brendshëm. “Ai është një person privat dhe papritmas ai po jetonte këtë jetë të çmendur të famshëm.”

Luann de Lesseps

ne vitin 2017, Luann mohoi që tradhtia çoi në prishjen e martesës së saj, duke i thënë mediumit-“Ishte e pamundur, ne kishim probleme dhe u përpoqëm shumë për t’i rregulluar gjërat dhe më në fund arritëm në përfundimin se thjesht nuk do të funksiononte. Ishte një vendim i vështirë dhe të dy jemi shumë të trishtuar për këtë. Por e vërteta është se ne thjesht nuk po shkonim mirë.”