Love Island USA: Pamjet më të mira të Ariana Madix deri më tani

Klea

Love Island USA: Pamjet më të mira të Ariana Madix deri më tani

Sezoni 6 i Ishulli i Dashurisë në SHBA po u jep shikuesve shumë për të folur. Po ashtu edhe nikoqiri, Ariana Madix. Dhe jo vetëm sepse transmetohet çdo ditë (përveç të mërkurave). Falë kastit shumë kaotik, dhe një sulmi kthesash tronditëse, ky mund të jetë sezoni më i mirë deri më tani. Edhe besnikët e Love Island në Mbretërinë e Bashkuar po kërcejnë me anije.

Dhe ndërsa drama është padyshim që po shpërndahet, nuk është e vetmja arsye që seriali Peacock është një temë kaq e nxehtë. Ky është sezoni i parë i titulluar nga ylli i Vanderpump Rules dhe superfansja e Love Island, Ariana. Që kur shërbeu për hyrjen e saj të parë të ngadaltë në vilë, Ariana la shikuesit dhe banorët e ishullit të tronditur. E thënë thjesht, Ariana duket më mirë se kurrë.

Për koncertin e saj të pritjes së ëndrrave, Ariana po bashkëpunon me Emily Men, stilisten e saj prej shumë kohësh. Tani për tani, ata janë në të njëjtin lloj të nxehtë si ekipi i famshëm/stilist i famshëm botëror Zendaya dhe Law Roach. Ndërsa nuk ka ende një miss, ja pamjet e deritanishme që janë po aq të nxehta sa gropa e zjarrit e vilës.

Ariana është një perëndeshë e artë

Në premierën e sezonit të 6-të të Love Island USA, Ariana e eliminoi debutimin e saj si host nga parku. Dhe ajo dukej shumë mirë duke e bërë këtë! Ky fustan floriri i shkon aq perfekte sikur të ishte derdhur fjalë për fjalë mbi trupin e saj. E qëllimshme apo jo, ajo dukej si perëndeshë e dashurisë Afërdita. Ariana dhe stilistja e saj i vendosën vetes një shirit shumë të lartë. Dhe, edhe më mbresëlënëse, ata kanë arritur ta pastrojnë atë shirit me çdo paraqitje të mëvonshme.

Ariana në epokën e saj të flirtit dhe të lulëzuar

Ariana Madix modelon një minifustan metalik me shumë ngjyra në Love Island USA.

Për paraqitjen e saj të dytë në premierën e Sezonit 6, Ariana i tronditi gjërat. Ky fustan më kujton pamjen ikonë të festës së Jennifer Garner në filmin 13 Going on 30. Si një tjetër mijëvjeçare, jam e sigurt që Ariana do të pajtohej, ky është komplimenti më i mirë.

Një vogëlushe bombë me të brendshme

Ariana Madix duke e vrarë atë në një ansambël të brendshme të zeza në Love Island USA.

Ariana dukej kaq e nxehtë në këtë ansambël të të brendshmeve, saqë garuesit menduan se ajo ishte bomba e re. A mund t’i fajësojë dikush me të vërtetë? Në fund të fundit, ishte një festë me të brendshme, dhe numri i vogël i zi i Arianës tregonte trupin e saj jashtë kësaj bote. E zbukuruar me disa mëngë serioze akulli, mëngë dramatike dhe thonj të kuq të zjarrtë, ajo gjithashtu arriti të shpërthejë shkëlqimin e Hollivudit të Vjetër. Sigurisht, kjo veshje do të ishte shumë e egër për censuruesit e asaj kohe. Ndërkohë që Ariana-s i ra nofulla nga veprimet e egra të bombës, nofullat tona ishin ende në dysheme nga hyrja e saj.

Për arsye që nuk do t’i kuptoj kurrë, videoja e hyrjes së saj super seksi në lëvizje të ngadalta mori një koment nga një troll turpërues. Natyrisht, Ariana ia ktheu me një përgjigje perfekte. Duke mbyllur kritikat për këmbët e saj, ajo shkroi: “Unë punoj me këmbët e mia seksi pothuajse çdo ditë. Do të të këputja qafën me kofshët e mia, por kurrë nuk do të të lë të afrohesh aq sa të më prekësh. Djeg!

Përshëndetje Barbie!

Ariana Madix mahnit me një fustan rozë me zgjatime flokësh bionde.

Ariana shfaqet në çdo episod të emisionit javor të bisedës Love Island USA, Aftersun, të drejtuar nga Maura Higgins. Çuditërisht, ajo çdo herë duket e mrekullueshme. Por deri më tani, i preferuari im nga dukjet e saj Aftersun është ky minifustan rozë metalik i javës së 2-të. Me valët e saj perfekte bionde në plazh, Ariana dukej si një kukull Barbie që erdhi në jetë. Nëse filmi i suksesshëm i verës së kaluar merr një vazhdim, ata duhet ta thërrasin atë plotësisht.

E bukur në rozë Pjesa II

Ariana Madix me një fustan dramatik rozë deri në dysheme me një bisht të gjatë.

Ariana vazhdoi trendin Barbiecore edhe natën e ardhshme. Përveç veshjeve të saj, Ariana ka ndryshuar edhe modelin e flokëve me çdo paraqitje. Ky kalë i vogël i hijshëm me detajet argëtuese me onde është një nga më të mirët deri më tani. Dhe ajo arriti të nxjerrë grimin rozë neoni, i cili përputhej në mënyrë të përkryer me veshjen e saj. Një mikja ime e përshkroi këtë fustan si një kostum seksi, por formal për patinazh artistik, dhe nuk mund të gjej një mënyrë më të mirë për ta vënë atë. Detajet e zbukuruara, veçanërisht dizajni i palmës në anën, janë thjesht të pabesueshme.

Ariana gjithashtu fitoi 10 për rolin e saj si prezantuese në këtë episod. Pasi konkurrentët votuan për të eliminuar dy nga yjet e tyre, vila ra në kaos. Ndoshta duke u tërhequr nga vitet e saj të të qenit zëri i arsyes në Vanderpump Rules, Ariana arriti ta merrte situatën nën kontroll. Dhe ajo e quajti bllofin në histrionikën e meshkujve – përsëri, shumë të kujton kohën e saj në rregullat e Vanderpump. Nuk mund të theksohet sa duhet, Ariana është mikpritja perfekte.

Në këtë pikë, shikuesit i presin veshjet e Arianës po aq sa edhe rezultatet e ribashkimeve dhe votimeve të publikut. Është vetëm gjysma e sezonit dhe tashmë kemi kaq shumë shikime për të rrëmbyer. Sigurisht, ne do të duhet të bëjmë një listë krejt tjetër në javët në vijim.

Ndiqini emisionin më të nxehtë të verës dhe transmetoni Love Island USA në Peacock.