Love Is Blind's Chelsea dhe Jimmy mund të kthehen së bashku

Klea

Love Is Blind’s Chelsea dhe Jimmy mund të kthehen së bashku

Prit një minutë. Bëri Chelsea Blackwell dhe Jimmy Presnell do të përfundoni duke u bashkuar në fund të fundit? Sapo i pamë që ata të ndalonin Dashuria eshte e verber para se të shkojnë në altar, por mediat e tyre sociale duket se sugjerojnë të kundërtën.

Fansat kanë qenë të nxehtë në gjurmët e dy ish-zogjve të dashurisë. Ata në dukje kanë ndarë drekën në Florida së bashku, gjë që bën të duket se ata mund të kthehen në marrëdhënie të mira. Le të shohim provat.

Një tjetër goditje në dashuri?

Të gjithë kemi parë të çarat në marrëdhëniet e Chelsea dhe Jimmy duke u rritur çdo minutë. Presioni i një fejese të shpejtë i ra të dyve. Pasi ajo e ekspozoi atë për një të kaluar seksuale me të dashurin e tij, gjërat shkuan drejt greminës. Ai përfundimisht e anuloi dasmën disa ditë përpara se ata të supozohej të ecnin nëpër rresht.

Në jetën reale, ata të dy kanë kaluar kohë së bashku. Një TikToker kapi një video të të dyve në drekë. Më në fund po pinin nga filxhanë të rregullt dhe jo nga ato gotat e arta memece nga Love is Blind. TikToker e ka mbishkrimin e videos, “Megan Fox ishte në punën time sonte!”

Edhe pse ne vlerësojmë gjithmonë një raport me çizme në tokë për yjet e realitetit televiziv, Chelsea dhe Jimmy nuk u përpoqën domosdoshmërisht të fshehin faktin se ata po fitonin dhe po darkonin së bashku. Në Instagram, Chelsea foli se si po udhëtonte në Florida për dasmën e një miku të saj. Më pas, ajo dhe Jimmy të dy ndanë foto të pamjeve të tyre të drekës në Florida. Secili etiketoi vendndodhjen e tyre, duke konfirmuar se ishin në të njëjtin restorant.

Pra, çfarë po ndodh këtu? Nuk është krejtësisht normale që dy ish-ish të darkojnë rastësisht së bashku në Florida, por gjithashtu nuk është normale të fejohen me dikë në reality TV pasi nuk e kanë parë kurrë fytyrën e tyre. Nuk mund të themi me siguri se çfarë po ndodh këtu, por kjo duket si një shenjë premtuese se ata mund të rindezin flakën e tyre.

Ne do të jemi në gjendje të marrim një përditësim solid të marrëdhënieve nga Chelsea dhe Jimmy javën e ardhshme kur të transmetohet ribashkimi i sezonit 6 të Love is Blind. Netflix tashmë ka konfirmuar se dy ish-të do të jenë të pranishëm. Ne do të jemi të sintonizuar, duke pritur me padurim disa përgjigje.

Sezoni i 6-të i Love is Blind po transmetohet në Netflix dhe ribashkimi përfundon më 13 mars.