Love Is Blind Sezoni 4 After the Altar Trailer premton shumë tension

Klea

Love Is Blind Sezoni 4 After the Altar Trailer premton shumë tension

Është sërish ajo kohë! Të Dashuria është e verbër: Pas altarit traileri ka dalë dhe fansat janë në një kënaqësi emocionuese teksa zbulojnë se çfarë ndodhi me Skuadrën e Pod-it pas përfundimeve të lumtura të sezonit 4.

Si zakonisht, ka kaluar më shumë se një vit nga koha e kastit në pods. Specialja njëvjeçare do t’u tregojë shikuesve se çfarë ndodhi me çiftet e tyre të preferuar që nga finalja e sezonit të kaluar. Cilat çifte e kanë bërë të funksionojë? A u ribashkuan ndonjë çift? Ne jemi gati të zbulojmë!

Nuk është e gjitha deri tek trëndafilat. Traileri i ri premton shumë tension (dhe futboll flamuri!), pasi armiqësia është ende e thellë mes anëtarëve të kastit me grindje të vjetra, ndërsa pasiguria mund të mbetet ende për ata që ende zbulojnë nëse marrëdhëniet e tyre do t’i bëjnë ato në botën reale.

Të lumtur përgjithmonë

Traileri i ri u jep fansave një vështrim të parë të çifteve të tyre të preferuar nga Skuadra Pod. Brett Brown shihet teksa vërshon mbi disa nga çiftet që vendosën të thonë “I do” sezonin e kaluar dhe i udhëheq ata në një dolli duke thënë se “çdo gjë ndodh për një arsye”.

Gruaja e tij, Tiffany Pennywell Brown, e mbështet ndjenjën e tij, ndërsa traileri ofron një vështrim në një montazh të marrëdhënies së tyre që nga shfaqja. Duket se ata me siguri e kanë gjetur lumturinë e tyre.

Dhe nuk janë të vetmit. Kwame Appiah dhe Chelsea Griffin Appiah po shijojnë gjithashtu shkëlqimin e ëmbël të dashurisë, ndërsa ajo shpreh krenarinë që është për “sa larg kemi arritur këtë vit”.

Edhe Zack Goytowski dhe gruaja e tij, Bliss Poureetezadi Goytowski, nuk kanë veçse gjëra të mira për të thënë për njëri-tjetrin. Bliss e quan atë mikun e saj më të mirë dhe pretendon se historia e tyre e dashurisë sapo ka filluar.

Jo të gjithë po e ndjejnë dashurinë

Fatkeqësisht, jo të gjithë janë në një gjendje lumturie të papenguar. Në fund të fundit, a është vërtet TV realitet pa dramë? Ka ende shumë tension mes atyre, marrëdhëniet e të cilëve nuk përfunduan në martesë sezonin e kaluar.

Paul Peden, i cili anuloi dasmën e tij me ish-in e tij Micah Lussier në altar, shihet duke u ribashkuar me të në speciale dhe duke pranuar se ndonjëherë ai “nuk mund të mos pyesë veten, po sikur?” Micah, nga ana e saj, tregon se mendon se mund të ketë ende ndjenja të vazhdueshme.

Jackie Bonds dhe Marshall Glaze gjithashtu kanë disa konflikte të pazgjidhura, pasi ata duket se kanë kokë për të kaluarën e tyre të përbashkët. Në trailer, Jackie shfaqet i zhgënjyer dhe duke u larguar nga Marshall, ndërsa ai thotë se nuk e ka idenë se çfarë po ndodh dhe pranon se duhet të kenë disa biseda përpara se të mund të ecin më në fund përpara.

Irina Solomonova është gjithashtu e pranishme në trailer, duke kaluar kohë me shoqen e saj Micah dhe duke shpresuar të adresojë një konflikt të pazgjidhur të saj, veçanërisht me shokun e aktorit Amber Wilder.

Sigurisht që do të jetë një ribashkim emocionues. Pra, merrni kokoshkat tuaja dhe përgatituni të shijoni ribashkimin me Skuadrën Pod dhe të gjitha kthesat dhe kthesat e papritura të premtuara që nuk trajtojnë vetëm dramën e kaluar, por lënë të ardhmen e disa marrëdhënieve “të varur në balancë”.

Love is Blind: After the Alter premierët më 1 shtator në Netflix.