Love After Lockup

Klea

‘Love After Lockup’ Derek Warner dhe gruaja e tij e re kanë një dramë të madhe me motrën e tij transgjinore

‘Love After Lockup’ Derek Warner dhe gruaja e tij e re kanë një dramë të madhe me motrën e tij transgjinore, policia e përfshirë

Tensioni mes të parëve vazhdon të përshkallëzohet Dashuria pas mbylljes yjet Derek Warnerdhe motra e saj transgjinore, Elizabetapavarësisht largimit të tyre nga seriali i realitetit televiziv WE.

Dashuria pas mbylljes

Siç është raportuar, Monique Robinson dhe Derek Warner zyrtarisht u nda në maj pasi ajo akuzoi Derek të abuzimit në familje.

Kthehu në maj, Monika lëshoi ​​një mori akuzash të rënda në Instagram, e plotësuar me prova për të mbështetur pretendimet e saj. Ajo pretendoi se Derek shfaq sjellje toksike dhe shpesh është dhunuar fizikisht ndaj saj gjatë debateve të tyre të shumta. Kjo luftë u dallua nga grindjet e tyre të mëparshme në internet, duke udhëhequr Derek për të përfunduar me vendosmëri marrëdhënien dhe për të vazhduar me një grua të re të quajtur, Angel Williams.

Dashuria pas mbylljes

Angel Williams (foto më poshtë me Derek) është dubluar me dashuri Derek burri i saj në Instagram që nga fillimi i shtatorit 2023. Për më tepër, ajo i referohet vetes si gruaja e tij. Engjëlli kuroi një seri postimesh në lidhje me marrëdhënien e tyre të lulëzuar nga Historitë e saj në Instagram dhe i arkivoi ato nën një pikë kryesore të titulluar “Fillime të reja”. Pa pengesa, ajo rrëfeu hapur dashurinë e saj Derekmadje duke e etiketuar atë “babai i saj i vogël”.

Dashuria pas mbylljes - Angel Williams dhe Derek Warner

Angel Williams shkroi një postim të gjerë që dukej se adresonte drejtpërdrejt e Derek ish dhe Dashuria pas mbylljes bashkë-yll, Monique Robinson.

Dashuria pas mbylljes - Angel Williams dhe Derek Warner

Me një ton të drejtpërdrejtë “grua për grua”, Engjëlli foli për një individ pa emër (Monique Robinson). Ajo e akuzoi atë për sjellje obsesive dhe të ngjashme me stalker ndaj Derek dhe marrëdhënien e tij të lulëzuar. Engjëlli komentoi më tej, “Është koha për të liruar kontrollin mbi marrëdhënien FAKE nga e cila keni përfituar.”

“Lëreni dhe merrni ndihmë,” paralajmëroi ajo. “Nëse dikush të do, do të të thoshte mjaft! Kjo është e turpshme, e pështirë dhe zemërthyese.”

e Derek gruaja e re është një producente filmash për Tubi, ajo është merituar për prodhimin e një drame dy-orëshe të vitit 2021 në Tubi, “Ferri në jetën time: Historia e Stacey Staxx”.

Dashuria pas mbylljes - Angel Williams dhe Derek Warner

Përveç e Monikes akuza për abuzim, tani e Derek motra transgjinore, Elizabeta po akuzon gjithashtu vëllanë e saj (dhe gruan e tij të re), se i ka kërcënuar jetën dhe i ka dërguar njerëz në shtëpinë e saj për ta dëmtuar atë. Elizabeta derdhi çajin në Facebook, duke shpjeguar se ajo u detyrua të kontaktonte policinë:

“Ky është viti më i keq i jetës sime dhe nuk mund të besoj se vëllai im i gjakut dhe gruaja e tij po përpiqen të më lëndojnë dhe të dërgojnë njerëz në shtëpinë time dhe ata po shkojnë në blogje duke dërguar kërcënime, me të vërtetë besoj se ata po përpiqen të më shkatërrojnë dhe të gjitha për shkak të një filmi….. kjo është vetëm duke shkuar larg dhe unë shkova në Autoritet, por asgjë nuk është bërë. Jam lodhur me keto 2 sa eshte e frikshme por kete do ta them do te mbroj veten me cdo mjet!! Gjërat që bëjnë ppl për të qenë të famshëm 🙈.”

Grindja në dukje u ndez kur Elizabeta bëri komente nënçmuese për një film të prodhuar nga Angel Williams, e Derek gruaja e re. Derek dhe Engjëlli menjëherë u ofendua dhe u fut në një qëndrim konfrontues, duke kërcënuar dhe zvarritur publikisht Elizabeta. Në një përpjekje të dëshpëruar për të ndrequr gardhet, Elizabeta më vonë kërkoi falje, por deri në atë kohë, tensionet kishin dalë jashtë kontrollit, duke arritur në një pikë pa kthim.

Dashuria pas mbylljes

Shikoni Dashuria pas mbylljes të premteve, në orën 21:00 ET, në WE tv.

PËRMBAJTJA LIDHUR:

“Love After Lockup” Monique dhe Derek Fired…. KONFIRMITUAR Nga Anëtari i Familjes

‘Love After Lockup’ E SHKAKTUAR nga skandali i prostitucionit, EKSPOSOHET motra transgjinore e Derek!

Fansat e ‘Love After Lockup’ DRAGojnë motrën transgjinore të Derek për të luftuar Monique dhe motrat e saj

Ylli i “Love After Lockup” Derek pranon se së fundmi e ka tradhtuar Monique mbi 10 herë

‘Love After Lockup’ Monique punëson spiunë për të monitoruar çdo lëvizje të Derek