Dralin Carswell

Klea

Lista e dëshirave të Kolegjit të Honey Boo Boo përfshin artikuj NSFW

Lista e dëshirave të Kolegjit të Honey Boo Boo përfshin artikuj NSFW

Alana Thompson aka Mjaltë boo Boo është e lidhur me universitetin dhe po përgatitet për t’u transferuar në Kolorado me të dashurin e saj, Dralin Carswell. Një fragment i Alana dhe e Dralinit Lista e dëshirave të Amazon u zbulua kohët e fundit në mediat sociale dhe fansat nuk humbën kohë duke kërkuar zgjedhjet kryesore të adoleshentit të famshëm.

Alana 'Honey Boo Boo' Thompson

Muajin e kaluar, The Mama Qershor: Kriza Familjare Ylli foli për Entertainment Tonight për fazën tjetër të jetës së saj, pasi zbuloi pranimin e saj në një universitet në Denver, Kolorado në serialin WeTv.

“Më pas, unë do të jem një infermiere neonatale në Universitetin Regis në Denver, Kolorado.” Alana tha për median.

Dralin Carswell

Alana konfirmoi se ajo do të jetojë jashtë kampusit me Dralin21 vjeçe, teksa fillon karrierën e saj në kolegj.

“Do të largohem nga kampusi për arsye sigurie dhe për shkak Dralin vjen me mua” Alana deklaruar.

Mjaltë boo Boo

Adoleshentja e realitetit tregoi se nuk ishte e vështirë të bindte të dashurin e saj të transferohej në Denver.

“Unë mendoj se ai është më i emocionuar për të kaluar atje se unë. Ai është gati të largohet nga qyteti ynë i vogël dhe të përjetojë diçka të re gjithashtu”, tha ajo.

Një fotografi of Alanës Lista e dëshirave të Amazon u shfaq kohët e fundit në Reddit, duke u dhënë përdoruesve një vështrim nga brenda se çfarë kërkon adoleshentja ndërsa ajo kalon nga diplomimi i shkollës së mesme në studente kolegji.

Mjaltë boo Boo

Kapja e ekranit përfshinte një përshëndetje pjesërisht të dukshme që lexonte—“Përshëndetje të gjithëve! Ne ju duam të gjithëve! kjo është lista jonë e dëshirave pasi shumë njerëz po pyesnin! mos u ndjeni të detyruar të na merrni asgjë.”

Çifti kërkuan një stilues flokësh Dyson Airwrap prej 600 dollarësh dhe një grup furçash të thata trupi prej bambuje, por ishte një produkt higjienik femëror që tërhoqi vëmendjen e fansave dhe ndjekësve. Një produkt i quajtur “Sweet Cookie Jar Cookie Wash”, një markë e përshkruar si “larje natyrale femërore për biskota të ndjeshme” u shfaq gjithashtu në listën e dhuratave.

Mjaltë boo Boo

Përdoruesit e Reddit shkëmbyen komente rreth e Alanës listën dhe vendimin e saj për të zgjedhur një artikull të tillë personal si një ide dhuratë.

Një person shkroi – “Një gjë kaq e çuditshme për të kërkuar publikisht. Megjithatë nuk jam i befasuar.”

Dralin Carswell

Një tjetër tha: “Ata kanë ZERO turp. Ajo që është e trishtueshme është se kjo është shumë brezash në këtë pikë dhe cikli ka të ngjarë të mos prishet kurrë.”

Një përdorues bëri shaka – “Nuk mund të mos qeshja dhe të mendoja për kungullin duke thënë se shikuesit e saj “qelbeshin” dhe “shkoni të laheni” 😂😂

Mjaltë boo Boo

Një person tjetër u pajtua – “Pikërisht, ajo po vjen për të gjithë të tjerët, ndërsa motra e saj po u kërkon të huajve ta blejnë atë. 😺 sapun. E gjithë familja është kaq e trashë 💀

Një i tretë thirri – “Unë e di që ju mund t’i përdorni ato gjëra në çdo moshë, por mendoj se ky artikull duhet të jetë në një listë private dëshirash. Është disi e çuditshme t’u kërkosh të huajve në internet t’ju blejnë një larje për “cookie” tuaj kur të jeni 17 vjeç. Thjesht e çuditshme në përgjithësi, pa marrë parasysh moshën.”

Mjaltë boo Boo

Një person tjetër theksoi – “Kjo listë është krijuar në vitin 2022 kështu Alana do të kishte qenë 16.”

Alana, e cila mbush 18 vjeç në gusht, ka qenë në lidhje Dralin për gati tre vjet.

e Alanës nënë, June Shannondhe motra, Lauryn “Pumpkin” Efird, ndanë mbështetjen e tyre për Alana dhe e Dralinit planifikoni gjatë intervistës.

“Ju nuk njihni me të vërtetë dikë derisa të jetoni me dikë,” Lauryn deklaruar.

Cicëroj I Instagram I YouTube Ι Facebook Ι Na dërgoni këshilla