Lisa Vanderpump's Lake Tahoe Restaurant Wolf është zyrtarisht i hapur

Klea

Lisa Vanderpump's Lake Tahoe Restaurant Wolf është zyrtarisht i hapur

Lisa Vanderpump di të hapet me stil. Ndryshe nga restorantet e të mbrojturve të saj, ylli i Vanderpump Rules mund të përfundojë projektet e saj dhe të marrë mysafirë me vonesa minimale.

Restoranti i Lizës, Wolf by Vanderpump, më në fund është hapur për biznes. Ish-ylli i Real Housewives of Beverly Hills e shënoi ngjarjen me shumë bujë, e cila u dokumentua e gjitha në rrjetet sociale. Ja si dukej hapja e Wolf.

Lisa festoi “muaj të punës së palodhur”

E enjtja, 18 prilli shënoi hapjen madhështore të barit luksoz që gjendet në hotelin dhe kazinonë Harveys Lake Tahoe. Bravolebrity hyri në Instagram për të shënuar ngjarjen e shumëpritur. Wolf fillimisht duhej të hapej në dimër. Projektet e paparashikuara të ndërtimit shkaktuan vonesën.

“[Wolf by Vanderpump] është Hapur!!!” Lisa ka nëntitulluar një seri fotosh nga ngjarja. “Cfare nate! Faleminderit të gjithëve që dolën për të mbështetur WOLF BY VANDERPUMP në natën tonë të hapjes në [Harveys Lake Tahoe Hotel and Casino] pas disa muajsh punë të palodhur.”

Ylli i Real Housewives of Beverly Hills, Garcelle Beauvais mori pjesë së bashku me djalin e saj, Oliver Saunders. Përveç kësaj, familja e Lizës ishte atje, duke përfshirë Ken Todd dhe vajzën Pandora Vanderpump Sabo. Të dyja palët ishin të rëndësishme në hapjen e restorantit.

Pandora krijoi menunë e gjerë të koktejit, e cila përfshin një margarita djegëse me spirancë kaktusi të quajtur B-tch in Heat dhe Huf & Puff, e renditur si një ngjyrë portokalli gjaku e modës së vjetër.

Ndërkohë, menyja përshkruhet si një koleksion i “gatimeve të guximshme klasike me një kthesë lozonjare”. Patronët mund të zgjedhin nga të preferuarat si Double Smash Burger, Bourbon Chicken Wings, Crisps karavidhe dhe Ken's Guinness Fish 'N' Chips.

A do të bashkohet restoranti më i ri i Lisa-s me linjën e vendeve të Vanderpump të paraqitura në shfaqjen e suksesshme të realitetit televiziv?

Kapni Vanderpump Rules të martën në 8/7c në Bravo.