Lisa Vanderpump zbulon nëse do të kthehej në RHOBH

Klea

Lisa Vanderpump zbulon nëse do të kthehej në RHOBH

Zemrat e disave Amvise të vërteta të Beverly Hills fansat u mbushën me shpresë pas BravoCon 2023. Lisa Vanderpump tha disa fjalë inkurajuese për ndarjen martesore të Kyle Richards dhe Mauricio Umansky. Asnjë helm.

Dhe Kyle i pranoi vërejtjet e Lizës. “I vlerësova shumë fjalët e saj. Ishte shumë, shumë i sjellshëm nga ana e saj, “tha Kyle. Madje, ajo pranoi se nuk “mban mëri” ndaj Lizës. Për fansat e RHOBH ende të ndarë për mënyrën se si miqësia e Kyle dhe Lisa u prish, dukej sikur kishte një copëz shprese.

Disa nga anëtarët aktualë të kastit të RHOBH ishin entuziastë për një rikthim të LVP. “Dua të them se mendoj se ajo është një televizion i mrekullueshëm. Por unë mendoj se ndoshta ka ndonjë punë të papërfunduar dhe mendoj se ajo ishte vërtet e shkëlqyer në shfaqje, “tha Garcelle Beauvais. Ajo shtoi, “Por unë e dua Lisa Vanderpump”. Crystal Kung Minkoff ra dakord me Garcelle. Por Kyle, Dorit Kemsley dhe Erika Jayne ishin në mënyrë të dyshimtë të qetë.

A do të kthehej ndonjëherë Lisa në RHOBH?

(Foto nga: Nicole Weingart/Bravo)

Lisa ishte anëtare e kastit të RHOBH për nëntë sezone. Ajo u largua për shkak të skandalit “Puppy Gate”. Sigurisht, ajo kishte atë projekt të vogël anësor, Vanderpump Rules, për t’u rikthyer.

Sipas The Daily Dish, Lisa adresoi çështjen e një rikthimi të mundshëm të RHOBH në BravoCon. Ajo ishte pjesë e panelit, SURving Up The Latest with Vanderpump Rules.

“E dini çfarë? Mendoj se kam mjaftueshëm në pjatë, kështu që është një jo e vështirë,” u përgjigj Lisa. Jo përgjigja që doja të dëgjoja. A është e tepërt të kërkosh që Lisa të shfaqet në një festë në RHOBH? Kjo nuk duket si një kërkesë e madhe.

Ndërkohë, Lisa i ka duart plot. Ajo ka një seri të re në Hulu të quajtur Vanderpump Villa. Seriali do të ndjekë stafin në vilën franceze të Lizës, teksa ata kujdesen për tekat e mysafirëve të pasur.

Dhe, sigurisht, Sezoni 11 i Pump Rules do të shfaqet premierë në janar 2024.

Real Housewives of Beverly Hills Sezoni 13 vazhdon të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.