Kyle Richards

Klea

Lisa Vanderpump tregon simpatinë për Kyle Richards dhe Mauricio Umansky në mes të ndarjes së tyre

Lisa Vanderpump tregon simpatinë për Kyle Richards dhe Mauricio Umansky në mes të ndarjes së tyre

Lisa Vanderpump shpreson që ish shoku i saj dhe Amvise të vërteta të Beverly Hills bashkë-yll, Kyle Richardsmund ta zgjidhë atë me burrin e saj të larguar, Mauricio Umansky.

Kyle Richards dhe Lisa Vanderpump

Rregullat e Vanderpompës ylli foli me Page Six në BravoCon të Premten dhe tha se e “trishton” atë të shohë çiftin duke kaluar nëpër trazira martesore.

“E di që kishte shumë dashuri mes tyre. Me të vërtetë ka pasur dhe ndoshta ka ende”, tha ajo. “Kështu që mendoj se më vjen keq të shoh dikë që kanë qenë bashkë kaq gjatë [break up] sepse martesa është e vështirë.”

Kyle Richards dhe Lisa Vanderpump

Lisa shtoi për çiftin — “Dhe unë shpresoj se ata mund ta kalojnë këtë dhe të lehtësojnë një lloj [solution]ti e di.”

Kyle dhe Mauricio u martuan në janar 1996 dhe kanë tre vajza, Alexia, 27, Sophia, 23 dhe Portia, 15 vjeç. Kyle është gjithashtu nëna e Farrah Aldjufrie, 34 vjeç.

Kyle Richards

Në korrik u publikua lajmi se ylli i realitetit ishte ndarë nga manjati i pasurive të paluajtshme. Çifti i larguar mohoi se ishin të lidhur me divorc, vetëm duke pranuar se kishin përjetuar një “vit të vështirë”.

Mauricio Umanksy

Mauricio Së fundmi foli për People për statusin e tij martesor, duke e përshkruar ndarjen si “pak të ashpër”.

“Unë dhe ajo aktualisht jemi të ndarë, por nuk po e hedhim poshtë,” tha ai. “Ne nuk po e themi këtë vetëm për ta thënë atë. Ne në fakt ende nuk po e hedhim poshtë.”

Kyle Richards

Ai vazhdoi, “Është shumë e vështirë të jesh në sy të publikut dhe të kesh kaq shumë inkuizicioni kur po kalon diçka të vështirë.”

Mauricio Umansky

Kyle rrëfeu se ishte ajo që nisi ndarjen gjatë një daljeje të fundit në “Watch What Happens Live”.

“[The split] e ka origjinën nga unë,” pranoi ajo muajin e kaluar.

Kyle Richards

Mauricio dhe partnerja e tij e “Dancing With the Stars”, Emma Slater, ndezën thashethemet për romancë muajin e kaluar kur u panë të kapur për dore pasi ndanë një darkë në Beverly Hills. Kyle pranoi se ishte “i befasuar” nga fotot, duke i thënë prezantuesit, Andy Cohen“Nuk e di nëse diçka po ndodh ende, por padyshim që ka diçka atje dhe unë e dua shumë atë dhe jemi miq, por kjo më lëndoi.”

“Unë thjesht nuk mendoj se ju kapeni për dore kështu [if you’re friends]”, shtoi ajo.

Kyle Richards

Fansat e sulmuan yllin e realitetit në mediat sociale pas komenteve të saj, pasi shumë vepruan në një paralele mes e Mauricios sjelljen dhe Kyle’s mbyllet në mënyrë të dyshimtë marrëdhënie me këngëtaren e muzikës country, Morgan Uejd.

Kur Lisa, 63, iu kërkua të peshonte mbi thashethemet se Kyle kishte vazhduar me Morgan, ajo u përgjigj: “Nuk e di nëse janë të gjitha këto thashetheme Morgan [are true].”

Ajo shtoi: “Nuk e di nëse nuk kap dikë në mes. nuk besoj [it].”

Mauricio Umansky

Kyle dhe Morgan janë parë në dalje të shumta së bashku dhe kanë shfaqur hapur unaza dhe tatuazhe që përputhen.

Amvisat e vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën në orën 20:00 ET në Bravo.