Lisa Vanderpump ribashkoi James Kennedy me qenin Graham pasi u largua në Shelter

Klea

Lisa Vanderpump ribashkoi James Kennedy me qenin Graham pasi u largua në Shelter

Yjet e Vanderpump Rules janë Rachel “Raquel” Leviss dhe James Kennedy adoptuan një qenush të adhurueshëm gjatë lidhjes së tyre. Çifti madje i hodhën Grahamit një dush për qeni dhe ftuan bashkë-yjet e tyre. Ishte e qartë se si Xhejmsit ashtu edhe Rashelit u pëlqente të kishin një foshnjë.

Përfundimisht, pas pesë vitesh të përbashkët, Rachel dhe James anuluan fejesën e tyre. Rachel kishte kujdestarinë e Graham. Në fillim, James u përpoq të shihte Graham. Por ai më në fund hoqi dorë dhe e la të largohej qenushin e tij. Dridhem kur mendoj për atë që Graham dëshmoi nëse ishte zgjuar kur Tom Sandoval vizitoi Rachel.

Më në fund, Graham u ribashkua me James. TMZ ndau detajet e ribashkimit emocionues.

Graham vjen në shtëpi

James ka ndarë lajmin e mirë në Instagram. Ai ka postuar foto të tij dhe të dashurës së tij, Ally Lewber, me Graham. Ai shkroi: “Shiko kush u kthye në shtëpi, në jetën time, unë do të kujdesem për ty përgjithmonë dhe të dua”.

Një burim i tha TMZ se i gjori Graham kishte disa probleme në sjellje. Ai kishte një problem me kafshimin. Rachel po përpiqej të gjente një shtëpi për këlyshin. Ajo kurrë nuk kontaktoi James për situatën e Graham. Rachel po qëndronte në një qendër trajtimi të shëndetit mendor për ta ndihmuar atë të përballej me pasojat Scandoval.

Graham u dërgua në një strehë. Fatmirësisht, Lisa Vanderpump’s Organizata, Vanderpump Dog Foundation, u njoftua. Fondacioni ribashkoi Grahamin me James.

Ylli i Pump Rules e futi Grahamin në klasa trajnimi dhe ata e kanë ndihmuar me sjelljen e tij. Pse Rakela do të përpiqej ta kthente në shtëpi qenin e saj pa i thënë James? Apo t’i kërkoni Lizës ndihmë direkt?

A nuk kemi mësuar asgjë nga “puppy gate?” Lisa nuk do të jetë e lumtur për situatën e Grahamit kur dhe nëse më në fund takohet me Rachel.

NA THONI – A JENI I ÇADUR QË GRAHAM U RËZUAR NË NJË strehë? A JENI TË GËZUAR QË Xhejms u ribashkua ME GRAHAM?