Lisa Vanderpump reagon ndaj thashethemeve se martesa e Dorit Kemsley po lufton

Klea

Lisa Vanderpump reagon ndaj thashethemeve se martesa e Dorit Kemsley po lufton

Lisa Vanderpump ishte në BravoCon në emër të Vanderpump Rules dhe ekuipazhit të saj që bëjnë zgjedhje të dyshimta. Por kjo sigurisht nuk i pengoi mediat të pyesnin Lizën se si ndihej për disa ish-bashkë yje në Real Housewives of Beverly Hills.

Lisa e di mirë Kyle Richards dhe problemet e saj me Mauricio Umansky. Ajo bëri një deklaratë në lidhje me problemet martesore të Kyle dhe Mo, e cila me sa duket ishte mirë me shokun e saj të vjetër dhe nuk shkaktoi asnjë valë. Fatkeqësisht, Kyle dhe Mauricio nuk janë të vetmit që bëjnë një pauzë sepse Dorit dhe PK Kemsely janë gjithashtu në shkëmbinj. Me sa duket. Natyrisht që edhe Lisa u pyet për këtë dhe me gjithë tensionin e viteve të shkuara, edhe këtë herë ajo u tregua mjaft e denjë.

Lisa nuk u beson thashethemeve

Disa nga amvisat tona reale më të hidhura mund të kenë shfrytëzuar këtë mundësi për të gozhduar një armik të mëparshëm, por Lisa shkoi në një rrugë tjetër kur u pyet për martesën e Dorit dhe PK. Në një intervistë me Us Weekly, Lisa tha se nuk kishte “dëgjuar shumë për” rrëmujën e marrëdhënieve PK dhe Dorit.

Ajo shtoi se “të gjitha martesat kalojnë pak” kohëra të trazuara dhe kjo mund të jetë koha e Dorit. “Kam 41 vjet që jam martuar, ndonjëherë kam dashur të vras [my husband] Ken [Todd], e dini? Unë jam shpesh disi i sinqertë për këtë. Ata thonë: “Si është të jesh i martuar?” Unë shkoj, ‘F* vështirë.’ E dini, është. Por ju e dini, ne kemi pasur një martesë shumë të fortë. Por thjesht nuk investoj shumë në thashetheme,” shtoi Lisa.

Ndërsa Lisa nuk e mban më hapin as me Kyle, as me Doritin, ajo ka ndjeshmëri për të dyja dramat e tyre. Shënim për Erika Jayne: empa·thy/ˈempəTHē/ Emër; aftësia për të kuptuar dhe ndarë ndjenjat e tjetrit.

Lisa më tej tha se beson se Kyle dhe Mauricio “do të gjejnë rrugën e tyre për t’u kthyer tek njëri-tjetri”. Shpresojmë, Dorit dhe PK do ta bëjnë gjithashtu. Dhe nëse Dorit dhe PK nuk e gjejnë rrugën e tyre për t’u kthyer me njëri-tjetrin, ata do të takohen potencialisht në gjykatë për çështje të mëdha tatimore.

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules është planifikuar të transmetohet në janar 2024.