Lisa Vanderpump reagon ndaj ndarjes së Kyle Richards dhe Mauricio Umansky

Klea

Lisa Vanderpump reagon ndaj ndarjes së Kyle Richards dhe Mauricio Umansky

te dyja Lisa Vanderpump dhe Kyle Richards do të jetë në BravoCon 2023, dhe ju e dini se çfarë do të thotë kjo! A do të zgjidhen ata për të luajtur, Squash That Beef? Kjo do të ishte e mahnitshme dhe e nevojshme, por Kyky mund të mos ndihet shumë i përzemërt ndaj LVP për momentin.

Një pajtim midis Lizës dhe Kyle mund të shpëtojë Real Housewives of Beverly Hills dhe të garantojë se do të hyjë në historinë e ekskluzivitetit, por së pari, ata duhet të luajnë mirë. Lisa e di se ish-miku i saj po kalon një kohë të vështirë dhe foli me Access Hollywood në BravoCon për ndarjen e Kyle me Mauricio Umansky. Nuk jam i sigurt se kjo është një degë ulliri. Është më shumë si … një degëz mirënjohjeje.

BravoCon nxjerr Vanderpump

Intervistat në Las Vegas po ndodhin dhe nëse mediat kanë fatin të kenë përmbajtje përpara se njerëzit të humbasin, më shumë fuqi për to. Shumë Bravolebi me mish viçi do të ndajnë të njëjtin ajër këtë fundjavë dhe kjo përfshin LVP dhe HBIC të bandës së hashtag-ut të vajzave puppygate.

Lisa pati një bisedë me Access Hollywood dhe natyrisht, ata pyetën për mikun e saj të vjetër. Kur biseda shkoi në një vit shumë të keq, jo të mirë, vërtet të palumtur të Kyle dhe Mo, Lisa ndau mendimet e saj.

“Kishte shumë thashetheme për një kohë të gjatë dhe kishte gjëra që unë i dija dhe i kisha dëgjuar,” filloi ajo. “Por unë mendoj se të gjithëve u vjen keq për këtë,” shtoi Lisa. “Dua të them, ju jeni. Kur një martesë, që ju e dini, por nuk ka mbaruar derisa të mbarojë.”

“Shpresojmë se ata mund ta kuptojnë atë”

LVP vazhdoi, “Njerëzit kalojnë nëpër gjëra dhe shpresojmë se ata mund ta kuptojnë atë.” Jo më kot, Lisa nuk duket veçanërisht sarkastike apo e çuditshme në këtë moment. “Jam i sigurt, e dini, kur keni katër fëmijë dhe dashurinë që ata kanë pasur mes tyre, ju e dini se ndoshta ata thjesht mund të ulen dhe të kuptojnë… hej dëgjo, unë jam martuar për 41 vjet. Nuk është gjithmonë e lehtë, nuk është”, tha ajo.

Më pas kamera kalon te i lavdishmi Ken Todd. Gjithmonë aty pranë këmbëve të Lizës, gati për të grindur një qen ose për t’i hequr shkëndijën dikujt. Lisa tha: “Hej, është e lehtë të jetosh me mua, por le të flasim për të kundërtën…”

Epo, nuk është më e keqja gjë që Lisa mund të kishte thënë për Kyle. Mbetet për t’u parë nëse këta të dy do ta zgjidhin ndonjëherë dhe më në fund do të na rikthejnë në ditët e lavdisë së RHOBH të së kaluarës.

Qëndroni të sintonizuar për më shumë përmbajtje BravoCon!

Real Housewives of Beverly Hills transmetohet në Bravo, të mërkurën në mbrëmje në orën 8/7c.