Kyle Richards and Morgan Wade

Klea

Lisa Vanderpump QËNDON lidhjen e Kyle Richard me Morgan Wade!

Lisa Vanderpump QËNDON lidhjen e Kyle Richard me Morgan Wade!

Lisa Vanderpump kohët e fundit trazoi tenxheren me komente për ish Amvise të vërteta të Beverly Hills bashkë-yll Kyle Richardsduke rindezur spekulimet rreth Kyle’s Lidhja e përfolur me këngëtarin e country Morgan Uejd.

Duke adresuar thashethemet në Jo i dobët por jo i shëndoshë podcast, Lisa dukej sikur lë të kuptohet Kyle ndoshta duke fshehur detaje.

Lisa Vanderpump

“Oh Morgan – gruaja e re që (Kyle) ke një lidhje me?” Lisa i tallur. “A është ajo apo jo? Nuk e di… nuk më intereson. A kujdeset dikush, vërtet?”

Lisa Vanderpump më pas u thellua në intrigën rreth marrëdhënieve të paqarta, duke sugjeruar: “Njerëzit nuk janë të interesuar për atë që po bëni. Ata janë të interesuar për atë që ju fshihni.”

Kyle Richards

Restoranti britanik spekuloi mbi reagimin e publikut nëse Kyle do të konfirmonin romancën e përfolur, duke menduar: “Nëse ajo do të thoshte, ‘Hej! Unë jam duke fjetur me këtë grua … njerëzit pas tre ose katër herë do të thonë: ‘Tashmë hesht. Nuk na intereson.’ Por nëse është e paqartë, atëherë është si – por ndoshta ajo po e bën këtë për një arsye.”

Vanderpump’s Vërejtjet pasojnë komentet e mëparshme ku ajo la të kuptohet se kishte ndërgjegjësimin për pabesinë e supozuar që përfshinte Mauricio Umansky, Richards’ bashkëshorti.

Kyle Richards

Ne pergjigje, Kyle u hakmor gjatë një Amazon Live seancë, duke kritikuar tendencën e Vanderpump për të bërë deklarata provokuese pa emërtuar emra.

“Është shumë qesharake se si Lisa pëlqen të bëjë këtë lloj goditjeje dhe më pas bën ‘nuk po them’. Kyle vërejti me sy. “E dini, kjo është gjithmonë ajo që ajo ka bërë… Është shumë klasike LVP dhe në fakt jam i lumtur të flas edhe për oborrin e shtëpisë së saj. Do të doja të flisja për këtë.”

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Duke këmbëngulur Lisa preferon të nxisë polemika pa u përballur me pasoja, Kyle e sfidoi, “Pra, nëse ajo dëshiron të flasë kështu, atëherë do të isha i lumtur të merresha me të për anën e saj të rrugës, por nuk mendoj se ajo dëshiron që … Ajo thjesht (thotë këto gjëra) të jetë me të vërtetë do të thotë… Pastaj ajo vazhdon duke thënë ‘Nuk po them se për kë e kam fjalën, nuk do ta bëja kurrë një gjë të tillë.’ Kjo është gjithmonë ajo që ajo bën… Është thjesht kaq klasike e saj… Ajo kurrë nuk ndryshon, nuk rritet apo mëson.”

RHOBH është duke filmuar tani.