Lisa Vanderpump për Rinna Run-In, Humbja e peshës së Kyle Richards

Klea

Lisa Vanderpump për Rinna Run-In, Humbja e peshës së Kyle Richards

Lisa Vanderpump Fansave iu shkatërruan shpresat se ajo një ditë mund të kthehej në The Real Housewives of Beverly Hills. Lisa u largua nga shfaqja pas sezonit të 9-të, falë skandalit “puppy gate”. Ajo la edhe miqësinë me Kyle Richards dhe Dorit Kemsley në pamjen e pasme të saj. Fundi i miqësisë së Lizës dhe Kyle ishte zemërthyes. Pse këto zonja nuk mund të pinë çaj dhe ta përpunojnë atë?

Lisa dukej e sigurt se një kthim në RHOBH nuk do të ndodhte. Në fund të fundit, Lisa ka një pjatë të plotë. Ajo ka spinoff-in e saj, Vanderpump Rules, i cili shpërtheu për shkak të Scandoval. Dhe sezoni 11 do të nisë në janar 2024.

Lisa kohët e fundit derdhi pak çaj për herën e fundit që e pa Lisa Rinna. Dhe për pamjen e re të dobësuar të Kyle.

Lisa Vanderpump u përplas me Lisa Rinna – dy herë!

(Foto nga: Nicole Weingart/Bravo)

Lisa nuk e ka parë RHOBH që kur u largua. Por sapo pa një nga ish-bashkëyjet e saj, Rinna. “Unë u përplasa me të vetëm dje,” shpjegoi Lisa për revistën Parade. “Gjëja qesharake ishte, [I saw her] dy herë në një ditë. Dua të them, sa keq mund të bëhet? Dy herë në një ditë.”

Sa i përket paraqitjes së Kyle, Lisa e pyeti se cili ishte “lookimi i ri” i saj përpara se të komentonte. “A nuk humbi shumë peshë? Nuk e di se cili ishte shkaku i kësaj”, tha Lisa. Restoranti vazhdoi, “Unë e di që ajo është folur gjithmonë për ta bërë këtë, por unë nuk e di. Unë me të vërtetë nuk mund të komentoj për këtë.” Një punë e shkëlqyeshme duke anashkaluar thashethemet Ozempic që kanë pushtuar Kyle.

Çuditërisht, kur Lisa u pyet më parë për problemet martesore të Kyle, Lisa ishte mbështetëse e Kyle. Aktorja dhe bashkëshorti i saj për një kohë të gjatë, Mauricio Umansky, u ndanë gjatë verës. Dhe Kyle vuri në dukje reagimin e ish-të dashurës së saj. “I vlerësova shumë fjalët e saj”, tha Kyle. “Ai ishte shumë, shumë i sjellshëm nga ana e saj.”

Real Housewives of Beverly Hills Sezoni 13 vazhdon të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.