Lisa Vanderpump nuk tronditet nga ndarja e Dorit dhe PK

Klea

Lisa Vanderpump nuk tronditet nga ndarja e Dorit dhe PK

Në Beverly Hills, bëhet fjalë për atë që njihni dhe Lisa Vanderpump i njeh të gjithë. Pra, ajo nuk u befasua shumë kur mori vesh për ndarjen mes tyre Dorit Kemsley dhe Paul “PK” Kemsley. Sipas ish-yllit të Real Housewives of Beverly Hills, ajo kishte dëgjuar për të shumë përpara se lajmi të bëhej publik.

Ajo e dëgjoi atë përmes hardhisë

LVP pranoi se nuk ishte i befasuar nga lajmet gjatë një paraqitjeje të fundit në Watch What Happens Live kur një telefonues virtual i kërkoi reagimin e saj ndaj ndarjes. Fillimisht, ajo donte të pretendonte të pestën, por më pas nuk humbi kohë duke u zhytur në ndarjen e fundit të Beverly Hills.

Sipas Lizës, ajo nuk e shikon RHOBH, kështu që nuk i pa të gjitha ato skena të sikletshme në sezonin 13 ku PK hodhi dyshime mbi PTSD-në e gruas së tij. Ajo ndoshta e ka humbur atë moment në BravoCon 2022 kur Erika Jayne parashikoi se PK dhe Dorit do të ishin çifti i ardhshëm RHOBH që do të ndaheshin. Në vend të kësaj, LVP shpjegoi se ajo tashmë kishte dëgjuar për ndarjen nga një mik i përbashkët. Ngjyrosni atë pa befasi.

“Kam dëgjuar nga hoteli që ai po qëndronte për shumë muaj se ata ishin ndarë për një kohë mjaft të gjatë,” zbuloi LVP.

Në kuptimin e Lizës, ata kishin kohë që shkonin e vinin me ndarjen e tyre. Ata thjesht nuk e kanë pranuar publikisht deri më tani. Rastësisht, ai njohje erdhi në të njëjtën kohë me ato thashetheme se puna e Dorit RHOBH mund të ishte në linjë. Sido që të jetë, Lisa tha se mund të ndjente empati me ish shokun e saj të aktorit gjatë kësaj kohe të vështirë. Kjo vjen shumë prej saj.

Lisa tha: “Si gjithmonë, çfarëdo që të jenë ndjenjat e mia, mendoj se është e trishtueshme. Ata kanë përfshirë fëmijë dhe shpresoj t'ia dalin mbanë. Unë me të vërtetë po.”