Lisa Vanderpump

Klea

Lisa Vanderpump NUK kujdeset për përtypjen e qilimit të Kyle Richards!

Lisa Vanderpump NUK kujdeset për përtypjen e qilimit të Kyle Richards!

Lisa Vanderpump është i painteresuar për Kyle Richards' dashuria e jetës mes saj ndarja nga burri i larguar, Mauricio Umansky.

Kyle Richards

Rregullat e Vanderpompës yllit iu kërkua të peshonte mbi thashethemet që pretendonin se Amvise të vërteta të Beverly Hills Ylli do të largohej nga shfaqja nëse nuk pranonte të tregonte hapur për marrëdhënien e saj me të Morgan Uejd.

“Pse duhet të dimë për marrëdhënien e saj?” Lisa tha në një intervistë për Parade, botuar të hënën. “Nuk dua të di se kush po përtyp asgjë. Nuk më intereson. Po për këtë? Nuk më intereson. Bëje atë që duhet të bësh dhe mbaje për vete.”

Kyle Richards

Kyle dhe Mauricio konfirmuan ndarjen e tyre në korrik 2023, pas një martese 27-vjeçare. Ata kanë tre vajza së bashku, Alexia, 27, Sophia, 23 dhe Portia, 15. Dyshja ende nuk kanë bërë kërkesë për divorc.

Yjet e realitetit e kanë mbajtur të fshehtë atë që çoi në ndarjen e tyre, por Kyle zbuloi më parë se kishte çështje të kahershme që nuk ishin adresuar kurrë. Ajo tha gjatë episodit final se “ka pasur gjëra që kanë ndodhur” që e kanë bërë atë të humbasë besimin te burri i saj, por nuk ka treguar të gjithë historinë.

Kyle Richards

Kyle's Miqësia e dyshimtë komode me këngëtaren e muzikës country shkaktoi shumë muhabet në internet pas ndarjes së çiftit të fuqishëm.

Në gusht 2023, Kyle nxiti thashethemet për romancë kur ajo u shfaq në një video muzikore sugjestive së bashku me të dashurin e saj të ri. Videoja, e titulluar “Fall in Love with Me”, përfshinte pamjet e grave pothuajse duke u puthur, duke ndarë një vaskë dhe duke ushqyer njëra-tjetrën, ndër aktivitete të tjera provokuese. Prodhimi me avull supozohet se ishte krijuar për të “tallur” me thashethemet e arratisura.

Kyle Richards

Kyle vazhdoi të ngrinte vetullat kur ajo pyeti bashkë-yllin, Dorit Kemsleynëse do të mendonte ndonjëherë të dilte me një grua, në kamera. Kristal Kung-Minkoff ktheu skenarin dhe pyeti Kyle të njëjtën pyetje. Ylli i martuar i realitetit u përgjigj rastësisht, “po”.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Kyle, 55, e ka mohuar vazhdimisht se ajo dhe Morgan, 29, ndajnë asgjë më shumë se një miqësi. Megjithatë, ylli i Bravo pranoi se nuk e dinte se ku po shkonte lidhja gjatë muajit të kaluar RHOBH ribashkim.

Kyle Richards

“Nuk e di,” i tha ajo prezantuesit, Andy Cohen, kur u pyet nëse kishte në plan të ndiqte një romancë me këngëtarin. “Unë po evoluoj, po ndryshoj. Është e qartë se po kaloj një evolucion timin dhe nuk e di se çfarë do të sjellë e ardhmja.”

Kyle Richards

Lisa dhe Kyle u përplas gjatë sezonit 9, pas një historie të zbuluar Dorit KemsleyBirësimi i dështuar i qenit nga Lisaqendra e shpëtimit të qenve. Disa anëtarë të kastit besuan këtë Lisa e përhapi historinë në shtyp kështu Kyle e përballoi me akuzën, në kamera. Lisa mohoi me forcë akuzat, por Kyle nuk qëndroi pranë shoqes së saj.

Lisa Vanderpump

“Unë mendoj se ajo anije ka lundruar,” Lisa tha për miqësinë e kaluar të dyshes gjatë një daljeje të fundit në Today. “Kur e kam hasur, nuk ka qenë saktësisht…Mendoj se ajo e di se si ndihem. Unë kam qenë shumë i sinqertë për këtë.”

Kyle Richards

Lisa gjithashtu shprehu trishtimin për Kyle dhe e Mauricios martesë e prishur.

“E dija se kishte shumë thashetheme, por unë jam disi mbrojtësi më i madh i mosdëgjimit të thashethemeve, veçanërisht në biznesin e restoranteve dhe gjëra të tjera,” shpjegoi ajo. “Por ndihem shumë i trishtuar për të sepse e di Kyle me të vërtetë e mbajti martesën e saj shumë të ngushtë dhe të afërt. Ishte shumë e rëndësishme për të dhe ajo gjithmonë jepte përshtypjen se gjithçka ishte perfekte, pavarësisht nëse ishte apo jo. Mendoj se është turp, e kam vërtet. Shpresoj që ata të gjejnë rrugën e tyre për t'u kthyer tek njëri-tjetri.”