Lisa Vanderpump nuk 'ka kohë' për kthimin e amvisave të vërteta

Klea

Lisa Vanderpump nuk ‘ka kohë’ për kthimin e amvisave të vërteta

Ndërsa fansat e Vanderpump Rules përgatiten për premierën e sezonit 11, Lisa Vanderpump po i përgjigjet të njëjtës pyetje të vjetër. Domethënë, a do të kthehet ajo ndonjëherë në Amvisat e vërteta të Beverly Hills? Lisa u shfaq në nëntë sezone të shfaqjes derisa u dënua në gjykatën “puppygate”.

Kur Fox Force Five u kthye kundër saj, Lisa u qetësua. Drama gjithashtu i dha fund miqësisë së saj të gjatë me Kyle Richards. Lisa anashkaloi ribashkimin e sezonit 9 dhe u përqendrua në projektet e saj të tjera.

Sigurisht, disa fansa të RHOBH dëshirojnë ditët e mira të diamanteve, trëndafilave dhe mjellmave që terrorizojnë Kyle. Sipas Lizës, ajo nuk ka në plan të fërkojë bërrylat me ish-bashkë yjet e saj. I Dërguari i ka detajet.

LVP është shumë i rezervuar dhe i zënë për Real Housewives

“Kam dy restorante për të hapur dhe dy shfaqje në transmetim,” tha Lisa. “Nuk kam kohë të kthehem atje.” Përveç Pump Rules, Lisa ka një shfaqje të re televizive që do të debutojë në 2024 në Hulu të quajtur Vanderpump Villa. Në këtë seri, stafi i Lisa-s do të jetojë dhe do të punojë në një pasuri të bukur në Francë, të quajtur Chateau Rosabelle. Ky emision tingëllon si rezultat i VPR-së dhe Below Deck të shkollës së vjetër që kanë një fëmijë në TV realitet. Une jam ne!

Dhe duket sikur Lisa ka mbaruar duke argëtuar një rikthim të RHOBH. “Nuk dua, me të vërtetë. Unë kam lëvizur nga kjo, ju e dini, “shpjegoi Lisa. “Unë me të vërtetë kam. Une kam.”

Ndërkohë, sezoni 11 i VPR po merr shumë bujë. Është hera e parë që kur kasti ka filmuar që kur Scandoval çoi në atë ribashkim të zjarrtë të sezonit 10. Rachel Leviss vendosi të mos kthehej pasi kërkoi trajtim në një institucion të shëndetit mendor. Megjithatë, sezoni tingëllon premtues. “E komplikuar. Është prekëse. Emocionale”, tha Lisa për sezonin e ardhshëm. “Është e trishtueshme, është e lumtur, është e çuditshme.”

Jam i emocionuar të shoh rregullat e pompës dhe të shikoj Vanderpump Villa. Por nëse do të varet nga unë, do të doja ta shihja Lizën të kthehej në RHOBH një ditë.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules shfaqet premierë të martën, më 30 janar në orën 8/7c në Bravo. Vanderpump Villa do të shfaqet premierë në pranverën e vitit 2024 në Hulu.