Lisa Vanderpump ndjeu 'pakënaqësi' gjatë ribashkimit të rregullave të pompës

Klea

Lisa Vanderpump ndjeu 'pakënaqësi' gjatë ribashkimit të rregullave të pompës

Rregullat e Vanderpompës Ribashkimi i sezonit 11 filloi të martën, më 14 maj. Fansat e dinin se do të ishte një ribashkim i vështirë, por Lisa Vanderpump e ndjeu më shumë se kushdo tjetër.

Përpara se ribashkimi të transmetohej zyrtarisht, kasti po ngacmonte një skenë mjaft të tensionuar. Lala Kent dhe Ariana Madix thuhet se u grindën për t'i dhënë fund miqësisë së tyre, me temën e sherrit që ka të ngjarë të jetë Tom Sandoval.

Kur filloi ribashkimi, aktorët nuk humbën kohë. Ata iu drejtuan shtëpisë, komenteve të tmerrshme të Sandoval në PR dhe miqësive të shkatërruara brenda grupit. Por thuhet se kjo ishte vetëm maja e ajsbergut.

Lisa shpjegon problemin me Scandoval

Në një intervistë të fundit me Access Hollywood, Lisa ngacmoi se çfarë mund të prisnin më shumë fansa nga ribashkimi në vazhdim. “Ribashkimi, padyshim që kishte një shije të ndryshme,” filloi ajo. Dhe unë mendoj se kjo është një nga gjërat që vërtet funksionon në lidhje me rregullat e Vanderpump. Ajo vazhdon të zhvillohet. Dhe unë mendoj se të gjithë janë mjaft të zgjuar në këmbë në prodhim.”

Ajo vazhdoi, “Fakti që mund të bëjë këto kthesa; dhe ne duhet të thyejmë murin e katërt shumë më tepër sepse e gjithë bota po fliste për Skandovalin. Nuk ishte vetëm ky grup. Kështu që ne duhej të flisnim për këtë. Mendoj se kishte ndjenja – kishte pakënaqësi – nga disa prej aktorëve. Kishte pothuajse një lloj hipokrizie. Dhe nuk ishte aspak e lehtë.”

Me këtë në mendje, ajo u fut në pauzën e shumëpërfolur të emisionit. “Kjo është arsyeja pse unë mendoj se shfaqja duhet të marrë pak frymë. Duhet të qetësohet, kështu që ne nuk po flasim vetëm për të njëjtën gjë.” Shumë anëtarë të audiencës ka të ngjarë të jenë dakord me këtë ndjenjë. Lisa pastaj supozoi, “Unë mendoj se do të jetë pak më vonë këtë vit.”

Ribashkimi i Sezonit 11 të Vanderpump Rules vazhdon të martën, më 21 maj, në orën 8/7c në Bravo.