Lisa Vanderpump mohon të jetë ekipi Tom Sandoval

Klea

Lisa Vanderpump mohon të jetë ekipi Tom Sandoval

ishte Lisa Vanderpump duke luajtur me të preferuarat Tom Sandoval në Vanderpump Rules Sezoni 11? Për këdo që shikonte, dukej sikur Tom mori trajtim të veçantë, por LVP po qëndron i palëkundur se ajo NUK është Team Sandoval.

Dukej mjaft e qartë se shfaqja po lëvizte drejt një harku shëlbues për Tomin. Shikuesit ishin mjaft të mërzitur për këtë. Shumica e njerëzve ranë dakord se Tom nuk kishte marrë asnjë përgjegjësi në trajtimin e tij ndaj Ariana Madix. Kështu, shëlbimi ndihej i pamerituar.

Ariana e bëri shumë të qartë këtë. Ajo nuk ishte e gatshme ta falte Tomin. Ajo as që ishte e gatshme të fliste me të. Pra, pse pjesa tjetër e kastit iu afrua atij? Epo, Lisa së fundmi shpjegoi se ku qëndronte.

Lisa përpiqet të shpjegojë veprimet e të gjithëve, ndërsa këmbëngul se ajo është ndërmjetësi e ekipit, jo ekipi Sandoval

Ndërsa ishte në podcastin Not Skinny Por Not Fat, Lisa iu drejtua besnikërisë së saj. Thashethemet sugjeruan se Ariana ishte e mërzitur me Lizën që ishte Team Tom, por Lisa mohoi ndonjë gjë të tillë. “Jo, definitivisht nuk jam në Team Tom. Unë jam në Team Vanderpump. Unë jam ndërmjetësues i ekipit. Isha i neveritur nga e gjithë kjo gjë, thjesht, e gjithë gjëja u ndje shumë e zymtë.”

Ajo shpjegoi më tej trajtimin e saj ndaj Sandovalit duke thënë: “Kur Tom vërtet po vuante… Unë mendoja, ‘Kjo është shumë’.” Si e tillë, në mendjen e saj, trajtimi nuk ishte preferencial, ishte thjesht i nevojshëm. Lisa trajtoi edhe disa tema të tjera të nxehta nga sezoni 11, si refuzimi i Arianës për të biseduar me Tomin.

Lisa tha, “Ata u ndjenë, për shfaqjen, ata vendosën gjithçka atje, dhe ata ndjenë nëse ajo mund të jetojë në të njëjtën shtëpi, u ndje si, ‘Hajde, nuk mund të vazhdosh të thuash, nuk po flas me ju.’ Njerëzit duan të dinë se si ndiheni. [But] dëgjoni, u takon atyre të marrin vendime. Kjo shfaqje nuk është prodhuar.”

Ajo foli edhe për disa nga reagimet negative për sjelljen e Arianës këtë sezon. Më konkretisht, ajo ka folur për fjalët e fundit të Lala Kentit në lidhje me Arianën. “Këta të rinj, miqësitë e tyre ndryshuan ashtu si ju ndryshoni çorapet. Ajo lëviz kaq shpejt. Përpara se ta kuptoni se do të jenë, por në atë kohë ata kishin ndjenja të vlefshme dhe mendoj se duhet t’i shprehin ato.”

Vanderpump Rules po transmetohet në Peacock.