Lisa Vanderpump godet Bethenny dhe Lisa Rinna

Klea

Lisa Vanderpump godet Bethenny dhe Lisa Rinna

E ardhmja e saktë e Bravo mund të jetë disi e pasigurt, me shumë ish-yje që synojnë reforma në rrjet. Bethenny Frankel ka bërë thirrje për një llogari të realitetit, duke luftuar për të drejtat e yjeve të realitetit dhe ajo është e zëshme gjatë gjithë kohës BravoCon fundjavë.

Në një lëvizje të diskutueshme, Bethenny madje u bashkua me Rachel Leviss në një intervistë shpërthyese, të gjitha për ta bërë Bravo të dukej keq. Por Bethenny nuk është ylli i vetëm që ndjek rrjetin. Lisa Rinna Gjithashtu u bëri thirrje fansave të bojkotojnë BravoCon këtë vit.

Kështu, mes të gjitha të bërtiturave, një Bravo për një kohë të gjatë donte ta bënte të qartë pozicionin e saj – Lisa Vanderpump. Ish-prodhuesi i Housewife dhe Vanderpump Rules kishte disa fjalë të zgjedhura për Bravolebrities që luftonin me punëdhënësin e tyre të vjetër.

LVP shpërthen Rachel: “Ajo duhet të kishte … folur me mua”

Përpara BravoCon, Lisa foli me Us Weekly dhe e bëri të qartë se në anën e kujt është. “Për të pasur një karrierë të mrekullueshme televizive, unë jam shumë mirënjohëse për NBC dhe Bravo,” tha ajo. “Ata kanë marrë kaq shumë katrahura kohët e fundit nga kaq shumë njerëz që ju e dini se punonin për ta, [and] Mendoj se është turp. Ju gjithashtu duhet të shikoni se çfarë ju kanë dhënë.”

Lisa foli edhe për zgjedhjen e Rachel për të biseduar me Bethenny. “Mendoj se ajo duhej të kthehej dhe të fliste me mua. Dhe kur them [it would have been] një vend i sigurt, nuk po e tregoj se do të ishte më pak se i sigurt, por askush nuk do ta ndërpresë [her]. Aty ku ajo mund të kishte pasur një bisedë dhe të kishte ndarë me të vërtetë mendimet e saj, sepse unë do të isha gati ta dëgjoja këtë.”

Ajo vazhdoi, “Dhe do të doja të kisha parë rritjen. E dini, ajo shkoi diku për tre muaj, por nuk më pëlqejnë gënjeshtrat që po vijnë për Bravo, NBC dhe Bethenny duke thënë: “Oh, ajo u pagua si praktikante”. Dhe unë thashë: ‘Jo, ajo mori disa qindra mijëra dollarë, kjo nuk është e vërtetë’. Dhe ajo u kthye duke thënë: “Oh, kjo është një gënjeshtër”. Jo nuk eshte.”

Lisa i mbylli mendimet e saj duke sugjeruar se ata kundër Bravos ishin të hidhëruar për pagat e tyre ose projektet e dështuara. “Rachel [or] Raquel – ajo tha se në një moment ishte duke negociuar për më shumë para për t’u kthyer. Pra, këta njerëz që tani po ankohen – si Lisa Rinna [saying]’Boykotojnë BravoCon’ dhe Bethenny duke thënë këtë — mendoj se shumë prej tyre po bënin dhe kërkonin shfaqje.”

BravoCon është këtë fundjavë, nga 3 deri në 5 nëntor në Forumin Caesars në Las Vegas.