Klea

Lisa Vanderpump Dishes në Cast Drama Plus Ariana and Katie's Sandwich Shop!

Lisa Vanderpump

Lisa Vanderpump Dishes në Cast Drama Plus Ariana and Katie's Sandwich Shop!

Lisa Vanderpump nuk pajtohet Katie Maloney pretendojnë se ajo tregon më shumë simpati ndaj anëtarëve të kastit meshkuj të Rregullat e Vanderpompës sesa femrat. Në përgjigjen e saj se pse u shfaq më afër Tom Sandoval41, gjatë sezonit 11.

Lisa Vanderpump

Amvise të vërteta të Beverly Hills Alum, 63, parashikoi sezonin e mundshëm të 12-të të serialit dhe hodhi poshtë pretendimet se ajo është më simpatike për burrat.

Lisa Vanderpump adresoi shqetësimet për marrëdhëniet e saj në dukje më të ngushta me anëtarët meshkuj të kastit në episodin e 5 prillit të “Kapelë nate për amvise.“Nuk jam dakord” Lisa vërejti.

Lisa Vanderpump

“Ndoshta jam më afër [ Tom Schwartz] se sa Katie, ndoshta ajo ndihet kështu. Nuk e di nëse [Ariana Madix] do të ndihesha kështu sepse mendoj se jam njësoj i afërt me të dy. Ndoshta duket kështu për shkak të James Kennedy, sepse kam qenë shumë mbështetës për të gjatë viteve. Nuk e kam fjalën kështu. Nuk jam dakord, por ndoshta ndihet kështu.”

Lisa Vanderpump

Ajo gjithashtu vuri në dukje se Tom Sandovali përfshirë në “Skandoval“Polemika, kërkonte më shumë mbështetjen e saj për shkak të gjendjes së tij të pambrojtur. “Ai bëri. Ai ishte shumë, shumë i brishtë mendërisht dhe nuk e marr lehtë këtë”, shpjegoi ajo. “Ai kaloi shumë. Nuk mund ta minimizoj këtë, por ai shkaktoi debaklin. Thënë kështu, unë mendoj se ai ndoshta është mësuar të mos e shtrëngojë shoqen më të mirë të të dashurës së tij.”

Pavarësisht tensioneve pas ribashkimit, Lisa Vanderpump vërejti se “Rregullat e VanderpompësKasti ka tendencë të pajtohet me kalimin e kohës. “Ky grup është ndarë kaq shumë herë, dhe ju do të mendonit se ky nuk do të fliste më me atë dhe, në një farë mënyre, ata arrijnë të gjejnë rrugën e tyre drejt njëri-tjetrit,” vuri në dukje ajo.

Lisa Vanderpump

Në lidhje me sezonin e ardhshëm 12, Lisa pranoi mundësinë e ndryshimeve në formacionin e aktorëve. “Unë mendoj se njerëzit janë shumë të lidhur me këtë kast dhe ka gjithmonë një histori për të treguar,” shpjegoi ajo. “Pra, do të shohim. Ne do ta dimë kur të jetë koha e duhur [to shake things up].

Lisa gjithashtu shprehu interes për të kthyer fokusin e spektaklit në restorantet e saj, duke kujtuar fillimet e serialit. Megjithatë, ajo dukej më pak entuziaste për të shfaqur zhvillimet e Diçka rreth saj. “Shpresoj që të hapet shumë shpejt, sepse ata ende paguajnë qiranë!” Bërtiti ajo.

Lisa Vanderpump

Sipas një burimi të cituar nga Dielli i SHBA, Ariana, 38, dhe Katie, 37, po planifikojnë hapje të buta për themelimin e tyre të ri përpara nisjes zyrtare të tij. Dyqani ushqimor pritet të organizojë një festë të rëndësishme gjatë fundjavës vjetore të Krenarisë në West Hollywood, nga e premtja, 31 maj, deri të dielën, 2 qershor, me një 'festë të madhe të Krenarisë WeHo'.

Ariana Madix

“Brendësia e dyqanit është gati për të shkuar. Gjithçka është ende në vend siç është ngacmuar në emision,” raportoi insajderi.

Njoftoi një person i njohur me këtë çështje Çaj realiteti në janar, dyshja ka investuar rreth 1 milion dollarë në dyqan, duke marrë kosto mujore me qira prej 8,000 dollarë.

Ariana Madix

Madix dhe Maloney aktualisht janë në pritje të një tabele në vitrinë dhe po merren me rikonstruksionin e oborrit, i cili u desh të hiqej për shkak të një lejeje. Këto zhvillime vijnë në vazhdën e Katie Maloney sigurimi i fundit mbi “Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt me Andy Cohense projekti i tyre, Something About Her, do të hapej së shpejti.

Gjatë emisionit, drejtuesi Andy Cohen55, përcjelli pyetjen e një shikuesi për datën e hapjes. Katie filloi të përgjigjet, “Nuk dua të them ditën e hapjes sepse…”, duke e çuar Andin të hetojë, “Akërisht. Kete vit?” Katie konfirmoi, “Oh, me siguri. Të thashë në ribashkim. Ti e di që do të vijë shumë shpejt. Pra, shumë shpejt.”

Katie Maloney

Ariana dhe Katie fillimisht njoftuan synimin e tyre për të hapur një dyqan sanduiçësh gustator në vitin 2022, me plane për një lançim në maj të vitit të ardhshëm.