Lisa Rinna

Klea

Lisa Rinna përqesh Martesat në rënie të Kyle Richards dhe Dorit Kemsley!

Lisa Rinna përqesh Martesat në rënie të Kyle Richards dhe Dorit Kemsley!

Lisa Rinna ka reaguar publikisht me hije për telashet e fundit martesore të ish-it Amvise të vërteta të Beverly Hills bashkë-yjet, Kyle Richards dhe Dorit Kemsley.

Lisa Rinna

Lisa Rinna dhe Harry Hamlin vazhdojnë të gëzojnë një marrëdhënie të fortë dhe të qëndrueshme, një fakt që Rinna theksuar së fundmi në rrjetet sociale.

Mes lajmeve për ish-in e saj Amvise të vërteta të Beverly Hills bashkë-yjet, Kyle Richards dhe Dorit Kemsley's ndarjet martesore nga Mauricio Umansky dhe Paul “PK” Kemsley respektivisht, Rinna bëri një vërejtje të theksuar.

Dorit Kemsley

Të mërkurën, 60-vjeçari RHOBH alum ndau një foto në Instagram Story ku shfaqet ajo dhe Hamlin të veshur elegante në një event të fundit. Në mbishkrim shkruhej: “Oh, shiko kush është ende bashkë”. Ky postim duket të jetë një goditje delikate ndaj ish-bashkë yjeve të saj, Richards, 55, dhe Dorit, 47, me të cilët Rinna ndau ekranin për disa sezone përpara se të largohej nga seriali vitin e kaluar.

Lisa Rinna

Lisa Rinna nuk është i vetmi ish Amvise të vërteta të Beverly Hills anëtar i kastit për të komentuar në mënyrë indirekte Dorit Kemsley's ndarja e fundit nga Paul “PK” Kemsley. Pas lajmit të ndarjes që doli në 9 maj, Kristal Kung Minkoffnjë tjetër alum i emisionit, bëri një postim në rrjetet sociale që fansat e interpretuan si një goditje delikate në Kemsleys.

Dorit Kemsley

Më 10 maj, KristalOBSH Dorit dikur e quajtur në mënyrë kontroverse “nuse fëmijë”, ndau një nderim të përzemërt për burrin e saj, Rob Minkoff, në përvjetorin e 21-të të takimit të tyre. Në fotot shoqëruese të çiftit, Crystal shkroi: “Ne u takuam sot 21 vjet më parë. Dhe për 21 vjet e kemi bërë prioritetin tonë familjen. 🫶💕” Më tej ajo e theksoi mesazhin e saj me hashtagun “Zgjidh me mençuri”, për të cilin shumë nga ndjekësit spekuluan se ishte një koment i mprehtë i drejtuar ndaj vendimit të Dorit dhe PK-së për t'u ndarë.

Crystal Minkoff dhe Dorit Kemsley

Më pak se një javë pas Dorit dhe Paul “PK” Kemsley njoftuan ndarjen e tyre pas nëntë vitesh martesë, reagime mes ish-ve Amvise të vërteta të Beverly Hills bashkë-yjet janë theksuar dukshëm. Lisa Rinna dhe Kristal Kung Minkoff të dy postuan ato që dukej të ishin gërmime delikate në mediat sociale në përgjigje të lajmit.

Dorit dhe PK

Në deklaratën e tyre të përbashkët të shpërndarë në rrjetet sociale, Kemsleys adresoi spekulimet e vazhdueshme për martesën e tyre.

“Ne si çift kemi qenë subjekt i shumë spekulimeve për martesën tonë. Ne kemi pasur vështirësitë tona gjatë viteve të fundit dhe vazhdojmë të punojmë përmes tyre si dy njerëz që e duan njëri-tjetrin dhe ndajnë dy fëmijë të mrekullueshëm së bashku,” shpjeguan ata.

Ata shtjelluan më tej vendimin e tyre për t'u ndarë, duke thënë: “Për të ruajtur miqësinë tonë të thellë dhe për të ruajtur një mjedis harmonik për fëmijët tanë, ne kemi marrë vendimin e ndërsjellë dhe të vështirë për të ndarë pak kohë dhe për të rivlerësuar marrëdhënien tonë, ndërkohë që i kemi prioritet fëmijët tanë. ”

Dorit Kemsley

Ky njoftim hapi terrenin për reagime të ndryshme nga miqtë dhe ish-kolegët në ditët në vijim.

Gjatë sezonit të fundit të Amvise të vërteta të Beverly Hills, Dorit Kemsley ishte e hapur për vështirësitë në martesën e saj me biznesmenin Paul “PK” Kemsley. Çifti, i cili ka dy fëmijë, djalin Jagger, 10 vjeç dhe vajzën Phoenix, 8 vjeç, përjetuan tendosje në rritje në marrëdhëniet e tyre.

Dorit dhe PK

Në një intervistë të nëntorit 2023 me Page Six, Dorit ndau njohuri për sfidat e tyre.

“PK dhe unë, ne vërtet jemi shumë të ndërvarur dhe të lidhur,” shpjegoi ajo gjatë një episodi të podcast-it “Virtual Reali-Tea”. “Pra, është hera e parë në 13 vitet që kemi qenë së bashku që kemi ndjerë këtë shkëputje.”

Dorit theksuan rëndësinë e transparencës për çështjet e tyre martesore në emision. “Kur erdhëm në këtë sezon, ishte vërtet e rëndësishme për mua të isha e hapur dhe e sinqertë dhe të flisja për këtë sepse është realiteti”, tha ajo, duke nënvizuar përkushtimin e saj ndaj autenticitetit në serialet e realitetit.

Dorit Kemsley

Pavarësisht ndarjes së tyre së fundmi, Dorit dhe Paul “PK” Kemsley duket se ruan një marrëdhënie të përzemërt. Ata thuhet se janë parë duke darkuar së bashku javën e kaluar, duke sugjeruar një marrëdhënie miqësore pas ndarjes. Për më tepër, Dorit ajo u fotografua ende duke mbajtur unazën e saj të martesës gjatë një shëtitje në Los Anxhelos me shokët e saj të filmit “Real Housewives of Beverly Hills”, duke treguar se tranzicioni mund të jetë miqësor.

Kyle Richards dhe Mauricio Umansky njoftuan ndarjen e tyre në korrik 2023, duke i dhënë fund një martese 27-vjeçare. Megjithatë, në një moment zbulues gjatë një paraqitjeje të fundit në podcast, Kyle zbuluan se ata në fakt ishin ndarë më herët, në janar të atij viti, duke hedhur dritë mbi afatin kohor të ndarjes së tyre.

Kyle Richards

Blerja e Beverly Hills yll, Mauricio Umanskyështë larguar nga shtëpia me të cilën ndante Kyle Richards dhe në një dhomë beqarie në West Hollywood pas ndarjes së tyre. Pavarësisht ndarjes, si Kemsleys, Kyle dhe Mauricio vazhdojnë të ruajnë një marrëdhënie pozitive, kryesisht për të mirën e fëmijëve të tyre. Ata janë prindër të vajzave Alexia, 27, Sophia, 24 dhe Portia, 16 vjeç. Kyle gjithashtu ka një vajzë tjetër, Farrah, 35 vjeç, nga një lidhje e mëparshme.

Deri tani, asnjëra Kyle as Mauricio ka diskutuar publikisht mundësinë e divorcit, duke sugjeruar se ata mund të fokusohen në ruajtjen e stabilitetit për familjen e tyre gjatë kësaj periudhe tranzicioni.