Lisa Rinna nuk 'ka nevojë për miratim', publikon të gjitha në kopertinën e Cosmo

Klea

Lisa Rinna nuk ‘ka nevojë për miratim’, publikon të gjitha në kopertinën e Cosmo

Lisa Rinna mund të ketë shkëputur lidhjet e saj me Bravon, por karriera e saj nuk ka shfaqur shenja ngadalësimi. Kontrata e saj ishte në fund të sezonit 12 të Real Housewives të Beverly Hills dhe, siç shkon historia, ajo dhe Bravo ranë dakord të ndaheshin në atë moment.

Që atëherë, Lisa dhe Bravo nuk kanë qenë ekzaktësisht miqësorë, por Lisa nuk ka pasur mungesë të mundësive për karrierë. Për shembull, disa fansa ndoshta e panë atë vitin e kaluar në American Horror Stories.

Për të filluar vitin 2024, Lisa e ka vënë veten edhe një herë në qendër të vëmendjes duke u shfaqur në kopertinën e numrit dixhital të Cosmopolitan’s Sex After 60. Ajo mbante gjithçka, jo vetëm me veshjen e saj të pastër diamanti, por edhe në intervistën e saj.

Lizës “nuk i intereson” se çfarë mendojnë njerëzit

Në lidhje me kopertinën, Lisa tha: “Isha shumë e emocionuar për të xhiruar këtë kopertinë, sepse kjo është lloji i gjësë që lëviz gjilpërën.” Ajo vazhdoi, “I lëviz gjilpërën vajzave të mia. Lëviz gjilpërën që gratë të shkojnë, ‘Sh*t e Shenjtë. Ju mund ta bëni atë. Nuk duhet të dorëzohesh, të dalësh në kullota, të qetësohesh, ta kthesh pak kur të mbushësh 60 vjeç ose kur të bëhesh më i vjetër.’

Sa i përket mungesës së frenimit të saj për të treguar trupin e saj, Lisa tha: “Epo, unë thjesht nuk tregoj se çfarë mendojnë njerëzit për mua dhe kjo ka qenë një dhuratë e jashtëzakonshme që kam mësuar”. Në industrinë e argëtimit, kjo do të ishte një mënyrë e nevojshme për të menduar.

Lisa theksoi më tej sigurinë e saj në vetvete: “Gjithçka që kam kaluar më ka sjellë në këtë pikë ku nuk më intereson se çfarë mendon dikush për mua. Nuk kam nevojë për miratimin tuaj. Nuk kam nevojë të më thuash nëse jam e mirë, e keqe, e shëmtuar, e lezetshme, çfarëdo qoftë. Unë do të bëj gjithçka që ndjej për të më bërë të lumtur.”

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon – pa Lizën – të mërkurën në 8/7c në Bravo.