Lisa Rinna nuk është humbur në sezonin 13 të RHOBH, ja pse

Klea

Lisa Rinna nuk është humbur në sezonin 13 të RHOBH, ja pse

Pas një sezoni jashtëzakonisht të çrregullt të 12-të, Lisa Rinna njoftoi se ajo nuk do të kthehej në Amvise të vërteta të Beverly Hills në çdo cilësi. Fansat e RHOBH u lodhën nga Lisa që harronte të merrte përgjegjësi dhe përfundimisht e panë atë si një nga keqbërësit më të mëdhenj të të gjitha kohërave. Por edhe pse ajo u dha shikuesve vite argëtim, Lisa Rinna nuk mungon në sezonin 13 të RHOBH. Ja pse shfaqja është më e mirë pa të.

Erika Tani mund të jetë Erika

Dyshja e tmerrshme shpeshherë ishte e vështirë për t’u ndarë, me të Erika Jayne dhe Lisa po zhvillojnë një miqësi të fortë. Sezoni 12 tregoi që të dy u bashkuan për t’u bashkuar kundër pothuajse të gjithëve brenda grupit të tyre, shpesh duke u përpjekur të mbanin në qendër të vëmendjes çështjet e tyre private. Erika e bëri të qartë në janar se askush nuk do të ishte në gjendje të mbushte këpucët e mikut të saj më të mirë Christian Louboutin, por duket sikur këngëtarja e Pretty Mess tashmë po lulëzon ndërsa fluturon solo.

Me Lizën jo më në foto, Erika është e lirë të marrë vendimet e saj kur bëhet fjalë për ndërveprim me rrethin e miqve. Ajo tashmë e ka nisur fuqishëm sezonin e 13-të të RHOBH, duke pretenduar se ka zgjedhur të heqë dorë nga lufta për huazim. Nëse Lisa do të ishte ende duke filmuar, gjasat janë të larta që ajo dhe Erika thjesht do të mendonin për mënyrat për ta bërë ferr jetën e bashkë-yjeve të tyre. Të paktën tani Erika ka një shans të qëndrojë më vete.

Lisa shihej shpesh si një dhunuese

Shumica e fansave të Real Housewives të Beverly Hills e pëlqyen Lizën gjatë sezoneve të saj të para, por në fund të kohës së saj, ajo e bëri serialin të pashikueshëm. Jo vetëm që Lisa e humbi mendjen, por ajo e çoi paksa larg ngacmimin e saj ndaj Lisa Vanderpump, Denise Richards dhe Sutton Stracke. Pas tetë sezonesh të mbushura me drama, nëna e dy fëmijëve u bë a përgjegjësi e madhe.

Gjithçka erdhi në krye gjatë ribashkimit të sezonit të 12-të kur Kathy bërtiti: “Ti je ngacmuesi më i madh në Hollywood dhe të gjithë e dinë këtë. Je i keq dhe nuk thua të vërtetën.” Ishte e vështirë të mohohej se Lisa ishte asgjë tjetër veçse një engjëll. Lisa shpesh frikësonte shumë nga gratë e tjera dhe thjesht u bë e vështirë për t’u parë pas një kohe. Sjellja e Lizës ishte shpesh e pafalshme, me fansat që nuk i mungonin vërtet dramatika e teknikës së saj të aktrimit.

U bë shumë e rrezikshme të jesh një fans i Lizës

Sinqerisht, u bë e vështirë të mbrosh Lizën dhe më pas të mbrosh pse je ende një fans i saj. Lisa dikur ishte kaq e pëlqyeshme dhe ishte një antagoniste e madhe, por nganjëherë, dukej sikur fama e saj e sapogjetur në TV realitet i kishte shkuar asaj. buzët e mëdha kokë e madhe dhe flokë ikonë. Ishte në rregull të ishe e emocionuar kur Lisa iu shtua për herë të parë kastit, pasi ajo është një aktore e Hollivudit, por seriali e zbuloi atë si një person natyrisht të poshtër.

Ata që ende tregojnë mbështetje për Lizën zakonisht shpërthehen nga trollët e tjerë në mediat sociale. Shpesh është e vështirë të kuptosh një fjalë të thellë nga ata që e urrejnë vërtet Lizën dhe qëndrimin e saj. Shumica e fanatikëve të Lizës qëndrojnë të heshtur dhe largojnë tastierën e tyre nga frika se mos hakmerren.

Historitë e Lizës u fabrikuan

Bukuria e sezonit 13 të RHOBH është se historitë aktuale janë të gjitha shumë reale. Ndërsa Lisa shpesh fabrikonte dramë për të kapur në qendër të vëmendjes. Gruaja e Harry Hamlin e bëri të qartë se ishte e lumtur të shkatërronte këdo për një kontroll. Jo vetëm që ajo u përpoq shumë për shoqen e saj më të mirë prej 20 vitesh, Denisin, por Lisa gjithashtu shfrytëzoi vajzat e saj, ndërsa i predikonte pjesës tjetër të kastit për të zotëruar sh*t e tyre.

Nuk duket se Lisa do të kthehet ndonjëherë në Shtëpinë e vërtetë të Beverly Hills, dhe kjo është në rregull për shumicën prej nesh. Tashmë, Sezoni 13 i RHOBH ka treguar se Sutton është i shqetësuar për striptistët meshkuj dhe Kyle duke menduar për martesën e saj. Ky sezon do të jetë i artë televiziv. Ndërsa disave mund ta kenë dashur Lizën e çrregullt, ajo pjesë argëtuese e saj u zhduk diku mes portës së lepurushës dhe imitimit të Erikës për Halloween. Të lumtë, Rinna.