Lisa Rinna

Klea

Lisa Rinna në ujë të nxehtë me Bravo pas thirrjes për një bojkot të BravoCon!

Lisa Rinna në ujë të nxehtë me Bravo pas thirrjes për një bojkot të BravoCon!

Lisa Rinna i ka djegur urën me Bravo pasi bëri thirrje për bojkot të konventës vjetore të fansave të rrjetit, BravoCon, sipas një raporti nga Radar Online.

BravoCon

Rrjeti supozohet se u përgjigj më pas Lisa Rinna bëri thirrje që yjet e Bravo të anashkalojnë ngjarjen në Las Vegas për të mbrojtur paga të drejta dhe kundër NBCUniversal keqtrajtim i supozuar i personaliteteve të realitetit televiziv.

Lisa është i vdekur për Bravo”, tha një burim për gazetën. “Ajo fjalë për fjalë po kafshon dorën që e ushqen. Nuk dëgjuat Lisa duke kërkuar një grevë kur ajo po mblidhte një pagë Bravo.”

Lisa Rinna

Insajderi vuri në dukje – “Ky është rrush i thartë sepse ajo nuk është më një shtëpiake e vërtetë dhe ajo nuk u ftua të merrte pjesë në konventën e këtij viti.”

Lisa Rinna-s Përfaqësuesi mohoi që ish-ylli i sapunit ishte i hidhur, duke pretenduar se “nuk kishte fare rrush të thartë”, duke shpjeguar se vendimi “u bazua vetëm në parimet e çështjes që lidhet me diskutimin e sindikalizimit”.

Lisa Rinna

Të brendshmet e National Enquirer paralajmëruan Lisa Rinna se ajo duhet të shikojë hapin e saj, sepse Bravo është vetëm një pjesë e një kompanie të madhe në industrinë e argëtimit.

“Mos harroni Bravo është pjesë e një kompanie shumë më të madhe. Kur ngatërrohesh me njërin prej kanaleve, po ngatërrohesh me të gjithë”, theksoi një burim i brendshëm. “Nëse Lisa dëshiron ndonjëherë të jetë në Access Hollywood, E! ose emisioni Sot përsëri, ajo duhet të mbyllë gojën.”

Lisa Rinna

Aktorja 60-vjeçare konfirmoi se do të largohej nga RHOBH në janar, pas shfaqjes për nëntë sezone.

“Kjo është puna më e gjatë që kam mbajtur në karrierën time 35-vjeçare dhe u jam mirënjohës të gjithëve në Bravo dhe të gjithë atyre që janë përfshirë në serial.” Rinna tha përmes një deklarate. “Ka qenë një garë argëtuese tetëvjeçare dhe jam i emocionuar për atë që do të vijë!”

Lisa Rinna

Rrjeti pretendoi në atë kohë se vendimi për të ndërprerë lidhjet ishte “i ndërsjellë”, por shumë fansa besuan se veprimet e çrregullta të aktores, si në shfaqje ashtu edhe në mediat sociale, çuan në vdekjen e saj.

Ne prill, RHOBH anëtar i kastit, Kristal Minkoffkonfirmoi se të dy Kyle Richards dhe Erika Jayne ishin “ndryshe” gjatë xhirimeve të sezonit të ardhshëm pa Rinna në përzierje.

Lisa Rinna

“Po. Kjo është një po,” Kristal tha për Radar Online. “Por përsëri, të gjithë janë të ndryshëm me dikë që nuk është atje. Jam ndryshe.”

Rinna u bë titujt e fundit pasi thirri ish-drejtorin dhe producentin bashkëekzekutiv të “Days of Our Lives”, Albert Alarr, pasi u raportua se ai mori vetëm një paralajmërim me shkrim pasi u hetua për sjellje të pahijshme në vendin e punës.

Kyle Richards

“Karma është ab–,” Rinna, i cili luajti Billie Reed në serialin e ditës, komentoi.

Ajo shtoi – “Le të shohim se kur ishte hera e fundit që shkova atje dhe bëra atë javë në Peacock, nuk mund ta besoja mjedisin e punës. Ishte e neveritshme, u trondita. I kam bërë të ditur shumë njerëzve, përfshirë Albertin, dhe ata nuk kanë bërë asgjë deri më tani, me sa duket.”