Lisa Rinna i kërkoi falje Kathy Hilton pasi u fut në listën e zezë nga Hollywood

Klea

Lisa Rinna i kërkoi falje Kathy Hilton pasi u fut në listën e zezë nga Hollywood

Lisa Rinna i kërkoi falje Kathy Hilton pasi u fut në listën e zezë nga Hollywood

Kathy Hilton konfirmoi se ajo kishte rregulluar gardhe me Lisa Rinna pasi u grind me ish-aktoren e sapunit gjatë sezonit 12 të Amvise të vërteta të Beverly Hills.

Lisa Rinna

Pyeti një fans Kathy Hilton po të kishte folur ajo Rinna që kur u përplasën në skenën e ribashkimit, gjatë një paraqitjeje më 29 nëntor në “Shiko çfarë ndodh drejtpërdrejt.”

“Në fakt po,” Kathy Hilton u përgjigj. “Kam marrë buqetën më të bukur të luleve gjigante dhe një kartolinë të bukur dhe e thirra për ta falënderuar. Ne folëm për rreth 20 minuta.”

Kathy Hilton

Pritësi, Andy Cohen, e pyeti RHOBH alum nëse dyshja do të kishte bërë zyrtarisht “paqe”.

“Absolutisht,” Keti tha. “Ajo po shkon mirë dhe jam shumë i lumtur për të. Gjithmonë kemi kaluar kaq mirë. … derisa ne nuk e bëmë.”

Kathy Hilton

Keti, 64, shtoi – “Sidomos tani, me gjithçka që po kalojmë të gjithë në këtë botë, ne duhet të jemi bashkë.”

Keti dhe Rinna u përballën gjatë ribashkimit të Sezonit 12 pas një udhëtimi të aktorëve në Aspen, Kolorado doli jashtë binarëve.

“Më duket sikur e kam parë djallin dhe emri i saj është Kathy Hilton,” Rinna tha kamerave, në atë kohë.

Lisa Rinna

Rinna pretendoi se Keti pësoi një “ndërprerje psikotike” gjatë kastit arratisje, gjatë së cilës ajo gjoja kërcënoi të “shkatërronte” Kyle. Këtë e ka pohuar edhe veterani i Bravos Keti kërcënoi rrjetin dhe përplasi disa nga gratë e tjera.

Lisa Rinna

Keti vazhdoi të shpërthejë Rinna ndërsa ripërsëritën dramën gjatë serialit të ribashkimit.

“Ju luftoni me të gjithë. Çfarë i bëre motrës sime, dhe ke vozitur Lisa Vanderpump jashtë shfaqjes? Dua të them, lista mund të vazhdojë pafundësisht.” Keti pretenduar. “Ti je ngacmuesi më i madh në Hollywood dhe të gjithë e dinë këtë.”

Kathy Hilton

Rinna doli RHOBH në përfundim të sezonit 12 dhe Keti zgjodhi të mos kthehej si “mik” i aktorëve.

Muajin e kaluar, Keti zbuloi se ajo nuk po e hidhte poshtë një rikthim të mundshëm në shfaqje.

“Nëse do të kishte kuptim … nëse më pyesnin mua,” Keti tha gjatë një interviste për emisionin “Sot”. “Kurre mos thuaj kurre.”

Kathy Hilton

“Më duhet t’ju them. Kalova shumë mirë”, u tha ajo mikpritësve. Hoda Kotb dhe Jenna Bush Hager. “Dhe ju e dini atë një situatë fatkeqe në fund.”

“Kam kaluar shumë mirë me vajzat. Ne hëngrëm shumë mirë. Po e kaloj atë kohë me motrën time gjatë pandemisë. U ndjeva shumë rehat” Keti të përbashkëta. “Nëse do të doja të vishja grim. kam vënë disa. Nëse nuk e bëra, nuk e bëra. Dhe thjesht më pëlqeu vërtet.”

Lisa Rinna

Keti përsëriti mendimet e saj për WWHL, duke e quajtur kohën e saj në RHOBH “një aventurë”.

“Kurrë nuk e dija se isha i çuditshëm [until the show],” ajo tha. “Ata nuk ju thonë se çfarë të bëni. Thjesht keni ecur përreth dhe bëni atë që dëshironi.”