Lisa Rinna i dërgoi Kathy Hilton Flowers pas grindjes së RHOBH: "Ka paqe"

Klea

Lisa Rinna i dërgoi Kathy Hilton Flowers pas grindjes së RHOBH: “Ka paqe”

Lisa Rinna, cfare je duke bere zemer? Rinna është në mision, se cili është ai mision mbetet për t’u parë. Së pari, ajo i tha botës se vajza e John Mellencamp është një nga amvisat reale më të mëdha në histori, duke bërë që disa fansa të shqetësohen për gjendjen e saj mendore. Në një lëvizje tjetër befasuese, ajo tani po e thith Kathy Hilton.

A po përpiqet kjo Lisa të rikthehet në hiret e mira të kastit, apo të paktën Kyle Richards? Pasi u përpoq të largonte Kathy-n në sezonin 12 duke zbuluar një përmbysje të supozuar raciste gjatë një udhëtimi të aktorëve në Aspen, Sezoni 13 gjen Lizën pa një diamant dhe duke i dërguar trëndafila armikut të saj të mëparshëm. Sipas Kathy-t, lulet nuk përfunduan në plehra. Me sa duket.

A po trolling Rinna?

Gjatë një paraqitjeje në Watch What Happens Live, një fans e pyeti Kathy nëse Rinna kishte nuhatur përreth duke u përpjekur të pajtohej. “Në fakt po. Kam marrë buqetën më të bukur të luleve gjigante dhe një kartolinë të bukur dhe e thirra për ta falënderuar. Ne folëm për rreth 20 minuta”, u përgjigj Kathy. Interesante.

Andy Cohen pyeti veten nëse ujërat e trazuar ishin qetësuar më në fund midis alumeve RHOBH. “Absolutisht. Ajo po shkon mirë dhe unë jam shumë i lumtur për të. Gjithmonë kemi kaluar kaq mirë. … derisa nuk e bëmë,” tha Keti. Dhe a nuk shkonte zakonisht kështu modeli me Rinën? Ajo kishte shumë miq kur filloi shfaqjen në sezonin 4, por me kalimin e viteve goja e saj kishte aftësinë e çuditshme për t’i larguar të gjithë.

Kathy shtoi, “Sidomos tani, me gjithçka që po kalojmë të gjithë në këtë botë, ne duhet të jemi së bashku.” Ky është një ndryshim shumë i ritmit nga “ngacmuesi më i madh në Hollywood” duke marrë parasysh që Rinna e kishte etiketuar më parë Ketin si “djall”.

Për kontekstin, episodi i fundit i sezonit 12 i gjeti Rinna dhe Erika Jayne të akuzuar për rrjedhje të informacionit në media në lidhje me zemërimin e supozuar të Kathy-t. Kyle më vonë zbuloi se ishte publicisti i EJ ai që derdhi fasulet. Po ashtu, ku ishte ky publicist me buzët e lëshuara gjatë #puppygate?

Epo, gjithçka që na duhet tani që Ferri të ngrijë është që Rinna t’i dërgojë Lisa Vanderpump dhe Kim Richards disa tullumbace dhe një tortë faljeje. Mezi pres të shoh se sa larg e çon epoka e shpengimit.

Amvise të vërteta të Beverly Hills vazhdon të mërkurën në Bravo në orën 8/7c.