Lisa Rinna 'e panjohshme' krahasuar me Brandi Glanville dhe Steven Tyler

Klea

Lisa Rinna ‘e panjohshme’ krahasuar me Brandi Glanville dhe Steven Tyler

Real Housewives of Beverly Hills alum Lisa Rinna nuk arrin kurrë të tërheqë vëmendjen! Jo vetëm që veprimet dhe sjellja e saj në serialin Bravo kanë qenë subjekt i kritikave, por ajo po trollohet majtas e djathtas për postimet e saj në rrjetet sociale. Veprimet kanë pasoja, Lisa!

Ish-ylli i realitetit së fundmi hyri në Instagram për të postuar një fragment të përgatitjes së saj për një xhirim të Rinna Beauty, por u trollua ashpër nga fansat. Në video, ajo shihet duke pozuar dhe fryrë me buzët e saj të “pompuara” teksa stilistët e saj i bënin flokët dhe grimin. Pamja padyshim po përkeqësohet dita-ditës, por duket se asgjë nuk mund ta ndalojë shapën RHOBH të ndjejë tërshërën e saj!

Fansat vunë re zgjatjet e flokëve, buzët e mëdha dhe menduan se ajo kishte përdorur filtra në fytyrën e saj. Ata nuk u shmangën nga trolling yllin.

Lisa Rinna po u jep fansave me pamjen e saj

Pas kohës së saj në RHOBH, Lisa duket se ka më shumë kohë për t’u fokusuar në biznesin e saj dhe aktivitete të tjera sipërmarrëse. Ajo është më aktive në rrjetet sociale, ndonjëherë për keq. Një postim i tillë tërhoqi vëmendjen kur fansat nuk mund ta ndalonin veten të vinin për yllin!

Ajo postoi një video të saj duke u përgatitur për një xhirim e veshur me një lëkurë të zezë me një bluzë transparente me mëngë të gjata. Lisa madje shtoi në postim numrin e hitit të Sam Smith-it, Unë nuk jam këtu për të bërë miq. Dhe definitivisht nuk ia doli të bënte miq, pasi kritikohej pa pushim për pamjen e saj. Aq shumë për filmin e saj të bukurisë.

Fansat shkuan në seksionin e komenteve të postimit për të shprehur mendimet e tyre. Ata e trolluan për ngjashmërinë e saj me Brandi Glanville dhe Steven Tyler. Një përdorues tha, “Sinqerisht mendova se ishte Brandi Glanville.” Dhe një tjetër komentoi: “Mendova se ishte Steven Tyler në fillim.”

Nëse kjo nuk do të mjaftonte, fansat madje e trollënin duke thënë se ajo dukej si një “kukull bratz”. Nëse nuk e dini se çfarë, mund ta kërkoni gjithashtu në google dhe të gjeni ngjashmëri të jashtëzakonshme me Lizën. Një fans komentoi: “Mendova se ajo ishte një kukull Bratz”. Një tjetër tha: “Duket si një kukull e projektuar keq”.

Disa fansa vazhduan të kritikojnë alumin RHOBH për ndryshimet në fytyrën e saj, të cilat ata mendonin se e bënin të dukej vetëm më keq. Një përdorues tha: “Çfarëdo që të bën të lumtur, por ti po bëhesh gjithnjë e më i panjohur.” Një tjetër komentoi: “Çfarë i bëre vetes? Thjesht vazhdon të përkeqësohet.”

Nuk është i panjohur për trolling

Kjo, megjithatë, nuk është hera e parë që Lisa është në telashe për pamjen e saj. Në fillim të këtij viti, ylli zgjodhi një prerje flokësh me tas, e cila i bëri fansat ta trondisin për ngjashmërinë e saj me Willy Wonka dhe një personazh të Stranger Things. Ajo ka qenë edhe më parë trolluar për dëshirën për t’u dukur si Kardashians.

Në këtë pikë, Lisa nuk mund të kujdesej më pak pasi jeton në epokën e saj të re, por ajo mund të dëshirojë t’i kushtojë vëmendje pamjes. Të mbash më të natyrshme është rruga për të shkuar, Lisa!

NA THONI – ÇFARË MENDONI PËR PARAQITJEN E FUNDIT TË LIZËS? A MENDONI AJO DUHET TË VAZHDOJË TË EKSPERIMENTON?