Lisa Rinna dhe Brandi Glanville qeshën mbi krahasimet

Klea

Lisa Rinna dhe Brandi Glanville qeshën mbi krahasimet

Ditë pas trollimit të fansave Lisa Rinna për ngjashmërinë e saj të ngushtë me shokun e saj të Real Housewives of Beverly Hills Brandi Glanville, dy manjatët e realitetit janë tallur me atë që mund të quhet një dërrmuese për të gjithë trollët. Është padyshim diçka me të cilën mund të lidhen, duke pasur parasysh që të dyja zonjat dihet se eksperimentojnë me pamjen e tyre.

Lisa dhe Brandi njihen për buzët e tyre “të pompuara”, të cilat në radhë të parë çuan te trollet. Rinna shkoi në Instagram Story dhe iu përgjigj një artikulli lajmesh që fliste për ngjashmërinë e saj me Brandi. Ajo tha: “Unë dhe Brandi qeshëm mirë me këtë sot. Unë i thashë asaj, ‘Kemi bërë një rrugë të gjatë fëmijë’.

Një mënyrë për t’i marrë gjërat me hapa zonja, por nëse mendoni se kjo mund t’i mbajë trollët larg, më vjen keq që ju plas flluskën – nuk do të ndodhë. Megjithatë, mund të ndjeheni të lirë të eksperimentoni!

Lisa Rinna dhe Brandi Glanville dinë një ose dy gjëra për trollët

(Kredia e fotos: @lisarinna/Instagram)

Të dy alumet RHOBH nuk janë të reja në konceptin e trollëve. Megjithatë, ata duket se i tërheqin më shumë në ditët e sotme me postimet e tyre në rrjetet sociale.

Fansat theksuan më tej se Lisa madje dukej si Steven Tyler ose një kukull Bratz. Sado të ashpër të ishin trollët, duket se ylli i realitetit ka mësuar të merret me të. Dhe ajo ka shokun e saj Brandi për ta shoqëruar me pjesën e saj të trollëve.

Dy nga postimet e Brandi në Instagram në fillim të këtij muaji kishin yllin e realitetit me veshje të ndryshme me temë Barbie, të cilat morën hije dhe kritika të konsiderueshme. Fansat thanë se ajo dukej jashtëzakonisht e dobët dhe spekuluan se mund të ishte e pashëndetshme ose duke përdorur ilaçe për humbje peshe.

Në këtë fazë, Ozempic është bërë pjesë përbërëse e universit të realitetit televiziv mes debatit të vazhdueshëm rreth yjeve që konsumojnë ilaçin për të humbur peshë. Fillers dhe Botox janë thjesht shoqërues të narrativës.

Rinna e zotëron atë. Në vitin 2013, alumja RHOBH foli për injektimin e buzëve me silikon dhe më pas heqjen e disa prej tij. Në emisionin Today, ajo tha: “Më duket kaq interesante që është bërë një gjë kaq e madhe, sepse nuk mund t’ju them se sa vajza kanë bërë buzët. Ndihem sikur jam pionier.”

Ajo më tej vuri në dukje, “Unë isha një nga të parët që e kam bërë ndonjëherë dhe jam i sinqertë për këtë. Unë do ta bëja përsëri. Unë kurrë nuk kam pasur një karrierë përpara se të kisha buzët, kështu që buzët e mia kanë pasur karrierën e tyre!” Jam dakord, Lisa. Buzët kanë parë një pjesë të madhe të uljeve dhe ngritjeve, udhëtimeve të shëndosha dhe të dobëta!

Brandi, nga ana e saj, pohoi se nuk ka bërë kurrë operacione plastike në fytyrë. Ylli, i cili është i njohur për shprehjen e hapur në Twitter, shkroi në Twitter në fillim të këtij muaji dhe tha: “Kam në plan të bëj një ngritje të poshtme të fytyrës dhe qafës si @TeddiMellencamp në një moment së shpejti. Mendoj se ajo duket e mrekullueshme dhe përfundimisht do të bëj qepallat e sipërme.”

Duam të të besojmë Brandi, por postimet e tua sugjerojnë të kundërtën! Epo, nëse ajo që thoni është e vërtetë, ju e dini se kujt t’i drejtoheni për këshilla…

NA THONI – ÇFARË MENDONI PËR PËRGJIGJEN E LIZËS NDAJ TROLLËVE? A MENDONI ZONJAT E MERITONIN TROLLET TË VJEN TE ATYRE?