Lisa Hochstein

Klea

Lisa Hochstein u dëbua nga rezidenca në Miami për t’i lënë vend të fejuarës së Lenny, Katharina!

Lisa Hochstein u dëbua nga rezidenca në Miami për t’i lënë vend të fejuarës së Lenny, Katharina!

Lisa Hochstein ka liruar furishëm rezidencën e ishullit të yjeve që dikur ndante me burrin e saj të larguar, Lenny Hochstein.

Lisa Hochstein

Burimet i thanë Page Six se kirurgu plastik bëri gjithçka për ta bërë atë Amvise të vërteta të Majamit Lëvizja e yllit “e vështirë” dhe “kaotike”, pasi ai u shfaq papritur në shtëpi të enjten për të “monitoruar” çdo lëvizje të ish-it të tij.

Lisa Hochstein

Një person i brendshëm tha: “Ai e bëri lëvizjen vërtet të pakëndshme. Ajo po përpiqej të bënte më të mirën për të bërë gjithçka. Ai vazhdonte të ndërhynte. Ai duhet të ishte në punë.”

Lisa Hochstein

Gjykata e urdhëroi atë Lisa largohen nga shtëpia e familjes në shtator. Leni thuhet se e trajtuan atë “tmerrshëm” përpara dy fëmijëve të tyre të vegjël, Logan dhe Elle, gjatë tranzicionit.

“Ai donte të ishte atje për t’i marrë frymë nga shpina e saj,” shtoi këshilltari. “Ai thjesht donte të krijonte probleme.”

Lisa Hochstein

Gazeta raporton se Leni madje thirri policët kur e vuri re këtë Lisa kishte marrë prona që ai besonte se duhej të ishin lënë pas.

Lisa Hochstein

Ai dyshohet se bërtiti – “Ajo është idiot i mbret. Kthehuni te traileri.”

“Ai e qortoi atë”, tha burimi. “Ai ishte një mbretëreshë e dramës dhe po përpiqej ta frikësonte atë.”

Leni’s e fejuara, Katharina Mazepatashmë është zhvendosur në pallat.

Lisa Hochstein

Lisa u zhvendos në një apartament aty pranë.

Kur u pyet për të komentuar, Leni i tha Page Six-“Unë do të flas në gjykatë”.

Muajin e kaluar, “zoti i gjoksit” u tërhoq nga marrëveshja e divorcit që arriti me ish-in e tij të ardhshëm kur ai paraqiti një peticion urgjent për të anuluar marrëveshjen, sipas një raporti nga Page Six.

Lisa Hochstein

Një dosje e dytë e zbuloi këtë Leni’s avokati ishte konsultuar me avokatin e yllit të Peacock dhe të dyja palët ranë dakord për të zgjidhur konfliktin jashtë gjykatës.

57-vjeçari kërkoi gjithashtu që vendbanimi i anuluar të mbahej i fshehtë, duke vënë në dukje në marrëveshjen e konfidencialitetit se ai e bëri kërkesën e tij në “pritje” të Lisa, 41, duke refuzuar zgjidhjen.

Një i brendshëm i tha mediumit këtë Leni po përpiqej të “falimentonte” ish-in e tij duke zvarritur procesin ligjor dhe duke e detyruar yllin e realitetit në një ofertë “të ulët”.

Lisa Hochstein

Beteja kryesore e divorcit të ish-çiftit vazhdoi për muaj të tërë përpara se çifti të arrinte një marrëveshje zgjidhjeje në qershor, sipas dokumenteve gjyqësore të siguruara nga Page Six.

Në fillim të korrikut, u duk se çifti ishte afër zgjidhjes së çështjeve të tyre dhe madje kishin rënë dakord për këtë Lisa do të largohej nga pasuria e Majamit, në shtator.

Leni dhe Lisa janë ende të martuar, por kjo nuk e ka penguar kirurgun të propozojë Mazepane korrik.

“Urime burrit tim aktual dhe zonjës së tij për fejesën e tyre.” Lisa shkruante në atë kohë përmes Instagram Story.

Leni goditi përsëri, duke i thënë Us Weekly-“I thashë [Lisa] se do të divorcoheshim dhe se unë do të filloja të takohesha me njerëz të tjerë. Jam lodhur nga tregimi i rremë i viktimës së Lizës.’

“Ajo nuk është viktimë. Ajo është një person egoist, egoist, i cili nuk kujdeset për asgjë pas vetes. Jo unë, jo fëmijët. Absulutisht asgje.”