Lisa Hochstein do të hapë kompaninë miqësore të divorcit

Klea

Lisa Hochstein do të hapë kompaninë miqësore të divorcit

Nëse mendoni se Lisa Hochstein thjesht do të ulet dhe do të mbledhë para nga divorci i saj i afërt, mendoni përsëri! Po, urren Lisa, ylli ynë i tradhtuar i Real Housewives of Miami po përpiqet të ndihmojë të divorcuarit e tjerë.

Për të thënë se ajo u nda me burrin Lenny Hochstein ka qenë i çrregullt është një nënvlerësim. Ajo ka paraqitur zonjën e tij duke paraqitur një urdhër ndalimi kundër Lizës, Lenny që përpiqet ta dëbojë Lizën nga shtëpia e tyre dhe shumë më tepër. Një luftë e vërtetë e trëndafilave.

Divorci u bë i lehtë

Kjo është arsyeja pse Lisa ka të ngjarë të investohet kaq shumë në idenë për ta bërë më të lehtë divorcin për ne të tjerët. Page Six raportoi se një llogari në Instagram ndau informacion mbi sipërmarrjen e Lizës. Më pas, amvisa me përvojë e ndau atë postim në Stories e saj, i cili tani nuk është i disponueshëm për shkak të kufirit kohor 24-orësh në Stories.

Lisa shkroi në postim, “Të kthej dhimbjen time në qëllim”. Kompania, e quajtur Splitwell, ka një faqe interneti, por ofron pak më shumë se një adresë IP. Informacioni i vetëm që marrim është titulli “Ndarja pa prishur bankën”. Sajti vë në dukje se ai do të “vjen së shpejti” dhe gjithashtu mundësohet nga AI. Çfarëdo që të thotë kjo. Aktualisht mund të regjistroheni për të qenë në listën e pritjes.

Lisa del në krye

Nëna e dy fëmijëve e gjeti veten në një situatë të pasigurt sapo Lenny vendosi të dilte publikisht me të dashurën e tij. Drama vazhdon të luhet në RHOM përveç mediave.

Që nga aplikimi për divorc, Lenny ka bërë gjithçka në fuqinë e tij për ta bërë Lizën të vuajë. Së fundmi, Lenny u përpoq të merrte një mocion urgjent për të përmbysur marrëveshjen e tij të zgjidhjes me Lizën këtë verë. Gjykatësi vendosi në favor të Lizës, duke sugjeruar që ata të pajtohen që Lenny ishte më i keqi.

Në një shënim personal, Lenny i vuri një unazë zonjës së përmendur, më pas ata dyshohet se u ndanë, por tani janë përsëri së bashku. Lisa gjithashtu ka vazhduar në departamentin e dashurisë, duke shfaqur burrin e saj të ri në këtë sezon të RHOM.

Real Housewives of Miami vazhdon të mërkurën në orën 21:00 ET në Bravo dhe transmetohet në Peacock.