Lisa Hochstein

Klea

Lisa Hochstein dhe i dashuri i tyre ngrihen përballë Lenny dhe Katharina Mazepa në Dramën Date Night!

Lisa Hochstein dhe i dashuri i tyre ngrihen përballë Lenny dhe Katharina Mazepa në Dramën Date Night!

Lisa Hochstein dhe i dashuri i saj, Jody Glidden, pati një takim të tensionuar me burrin e saj të larguar, Lenny Hochstein, dhe e fejuara e tij, Katharina Mazepa, kur çiftet kryqëzuan rrugët e së shtunës mbrëma.

Lenny Hochstein

Leni dhe Mazepa, i cili është 29 vjet më i ri, po darkonin me miqtë në Prime 112 kur Amvise të vërteta të Majamit ylli dhe i dashuri i saj hynë në të njëjtin restorant në Majami.

Lisa dhe Jody mbërriti dhe darkoi me miqtë nëpër dhomën e ngrënies, por në shikim [of Lenny and Mazepa]”, tha një burim për Page Six.

“Të dy dukej se ishin të lumtur që ishin atje, por ju mund të ndjeni se kishte tension mes të dyve [couples].”

Katharina Mazepa

Drejtuesi i informacionit vuri në dukje se të dy çiftet dukeshin “ekstra komod me të tjerët” pasi vunë re njëri-tjetrin nga e gjithë dhoma.

“Njerëz të tjerë në restorant po pyesnin nëse do të ndodhte një skenë në fund të vaktit Lisa duhej të kalonte pranë Leni’s tavolina teksa doli nga restoranti,” tha sniku.

Lisa Hochstein

Kirurgu plastik dhe ylli i realitetit janë futur në një luftë të keqe divorci që nga maji 2022, muaji që Leni, 57 vjeç, bëri kërkesë për divorc pas një martese 12-vjeçare. Raportet pretendonin se çifti u nda më pas Lisa, 41, kapi bashkëshortin e saj në një lidhje me modelen, por Leni mohoi pretendimin.

Lisa Hochstein

Muajin e kaluar, Lisa u dëbua nga rezidenca e Star Island që ajo ndante dikur me kirurgun dhe u transferua në një apartament luksoz prej 32 mijë dollarësh muaj në Miami Beach.

Burimet thanë për Page Six se Leni ia doli mbanë për ta bërë lëvizjen e yllit të Peacock “të vështirë” dhe “kaotike”, pasi ai u shfaq papritur në rezidencë për të “monitoruar” çdo lëvizje të saj.

Lisa Hochstein

Një burim i brendshëm i tha Page Six në atë kohë – “Ai e bëri këtë lëvizje vërtet të pakëndshme. Ajo po përpiqej të bënte më të mirën për të bërë gjithçka. Ai vazhdonte të ndërhynte. Ai duhet të ishte në punë.”

Leni supozohet se e trajtuan atë “tmerrshëm” përpara dy fëmijëve të tyre të vegjël, Logan dhe Elle, gjatë tranzicionit.

“Ai donte të ishte atje për t’i marrë frymë nga shpina e saj,” shtoi këshilltari. “Ai thjesht donte të krijonte probleme.”

Lenny Hochstein

Mazepa u zhvendos në shtëpinë ujore pak më vonë e Lizës dalje.

Leni ia shtroi pyetjen Mazepa në korrik mes betejës së tij të vazhdueshme për divorc.

“Urime burrit tim aktual dhe zonjës së tij për fejesën e tyre.” Lisa shkruante në atë kohë përmes Instagram Story.

Katharina Mazepa

Leni goditi përsëri, duke i thënë Us Weekly – “I thashë [Lisa] se do të divorcoheshim dhe se unë do të filloja të takohesha me njerëz të tjerë. Jam lodhur nga tregimi i rremë i viktimës së Lizës.”

“Ajo nuk është viktimë. Ajo është një person egoist, egoist, i cili nuk kujdeset për asgjë pas vetes. Jo unë, jo fëmijët. Absulutisht asgje.”

Lisa konfirmoi romancën e saj me Rrëshqitur në mars, pasi thashethemet qarkulluan për muaj të tërë për marrëdhënien e tyre në dukje komode.