Lisa Barlow zbulon se çfarë ka ndodhur me unazën e saj prej 60 mijë dollarësh

Klea

Lisa Barlow zbulon se çfarë ka ndodhur me unazën e saj prej 60 mijë dollarësh

Lisa Barlow e Amvisat e vërteta të Solt Lake City zbuloi fatin e unazës së saj mahnitëse prej 60,000 dollarësh me diamantë. Në një episod të fundit të sezonit 4, ajo u përplas me një dramë në aeroport.

Sipërmarrësja 48-vjeçare humbi bizhuterinë e saj të mrekullueshme në një banjë aeroporti ndërsa ishte në udhëtimin e një vajze në Palm Springs me shokët e saj të RHOSLC. Ajo ishte e shkatërruar nga humbja financiare dhe emocionale.

Ajo i tha Daily Mail Australia se unaza nuk ishte e siguruar. “Unë mora një zëvendësim, por ishte shumë shqetësuese,” zbuloi ajo.

Panik i menjëhershëm

Pasi e kuptoi se i mungonte unaza, Lisa u kap nga paniku dhe bëri gjithçka që mundi për ta kërkuar atë. Kjo përfshinte zhveshjen e plotë të saj në tualet për t’u siguruar që ajo të mos kapej në rrobat e saj.

“Unë po bërtisja,” pranoi ajo dhe gratë e tjera në banjë u futën për ta ndihmuar atë të gjente thesarin e saj të shkëlqyeshëm.

“Ata hoqën edhe tualetin nga muri për t’u siguruar që të mos hynte atje,” tha biznesmenja e Vida Tequila. Por mjerisht, nuk gjendej askund.

Dhe ndërsa ajo tani ka një zëvendësues, ky ishte sigurisht një mësim i dhimbshëm dhe i shtrenjtë për t’u mësuar.

Një sezon i ri

Sa i përket sezonit të ri të RHOSLC, Lisa përmendi se shfaqja është shumë më pak “toksike” këtë herë, falë daljes së Jen Shah. Jen u dënua për mashtrim dhe aktualisht po vuan dënimin në burg.

“Me zhdukjen e këtij elementi, ju thjesht duhet të përqendroheni në çështjet me ato të zmadhuara, sepse nuk ka diçka të madhe që errëson gjithçka,” shpjegoi ajo. Por, sigurisht, edhe pa Jen, drama mbetet.

Duke folur për dramë, Lisa së fundmi bëri një gërmim tek anëtarja e re e kastit Monica Garcia. Monica padyshim që po rrëmben pendët duke sulmuar Lizën për “privilegjin” e saj.

Në një mënyrë të lavdishme pasive-agresive, Lisa u kthye mbrapsht. “Unë mendoj se duhet t’i blej asaj një çantë Louis Vuitton në mënyrë që ajo të mos ndihet aq keq sa të mos ketë një të tillë,” tha ajo.

Dhe ajo nuk u ndal me kaq. Ajo pretendoi se ishte e shtyrë nga Monica për shkak të ndërveprimeve të tyre të hershme. Ajo i sugjeroi Monikës të përqëndrohet në ngritjen e jetës së saj në vend që të shkatërrojë të tjerët. Unë nuk jam ekspert, por Lisa tingëllon si ajo që shkatërrohet në këtë moment.

Sa i përket Angie Katsanevas, e sapoardhura tjetër e serialit, Lisa tregoi se bruneja gjithashtu ka pendë të gërvishtura me veprimet e saj të hapura.

“Më pëlqen shumë Angie, por ajo erdhi shumë e nxehtë,” tha Lisa.

Mendoni se do të duhet të shohim nëse ai zjarr do të vazhdojë të digjet ose flaka do të shtypet nga zonjat e tjera.

The Real Housewives of Solt Lake City vazhdon të martën në 9/8c në Bravo.