Lisa Barlow pranon se "i mërzitur" Monica Garcia është "TV i mirë"

Klea

Lisa Barlow pranon se “i mërzitur” Monica Garcia është “TV i mirë”

Pjesa e tretë e ribashkimit shpërthyes Real Housewives of Salt Lake City do të godasë Bravo këtë javë dhe fansat janë kuriozë se kush do të jetë në mesin e kastit të rikthyer. Lisa Barlowe cila pretendoi se e solli shfaqjen në Utah (edhe pse testi i detektorit të gënjeshtrës përcaktoi se ishte një gënjeshtër), ka disa mendime interesante rreth punës me yllin e saj, Monica Garcia.

Gjatë finales së sezonit 4, Heather Gay dhe zonjat e tjera SLC ekspozuan Monica-n se ishte fytyra pas Reality Von Tease – një llogari në Instagram e krijuar për të rrëzuar Jen Shah. Sidoqoftë, llogaria e trollit filloi ngadalë të ngacmonte pjesën tjetër të zonjave në vitin 2020.

Pas përballjes së tyre intensive, OG Housewives i kërkuan Monikës të linte udhëtimin e tyre të aktorëve. “Isha vërtet e zemëruar sepse më pëlqente, ‘Ne ju lejuam në hapësirën tonë, dhe gjatë gjithë kohës, ju po shkonit në internet dhe po ngacmonit secilin prej nesh’, tha Lisa për Deadline. “Mënyra se si ajo po na shikonte të gjithëve dhe na studionte, ndihej kaq e errët dhe rrëqethëse dhe kaq pushtuese.”

Lisa derdh MË SHUMË çaj për Monikën…

Monika iu prezantua pjesës tjetër të zonjave si asistentja e Xhenit. Megjithatë, Lisa tha se anëtarja më e re e kastit të SLC përdori pozicionin e saj për të spiunuar Jen, familjen e saj dhe bashkë-yjet e saj.

“Ne e kuptuam këtë [Monica] po hynte në kamerat e sigurisë së Jen duke e parë për muaj të tërë,” tha Lisa. “Të gjitha videot që po shfaqeshin për Jen në Reality Von Tease u shkarkuan nga kamerat e sigurisë. Ishte kaq e çmendur për mua.”

Që kur u ekspozua nga shokët e saj të filmit dhe ish-mirëzonja Tenesha Luckett, Lisa nuk është e sigurt se mund të ecë përpara me nënën e katër fëmijëve.

“Fakti që [Monica] mund t’u dërgojë miqve të saj video duke nxitur nënën e saj, duke i bërtitur nënës së saj dhe duke e poshtëruar nënën e saj, nuk mund t’i besoja më kurrë, “tha ajo. “Unë thjesht nuk mund t’i besoja asaj. Nuk e dua në shtëpinë time [and] Nuk e dua atë në hapësirën time.”

A do të kthehet Monica në sezonin 5 të RHOSLC?

Tifozët e Bravo janë të ndarë në mes në lidhje me një rikthim të mundshëm të Monica në të ardhmen. Disa thonë se Monika e ringjalli shfaqjen. Sipas Lizës, “sezoni do të kishte qenë i mirë me ose pa Monikën, sepse kishte shumë gjëra që duhej të zgjidhnim”.

Edhe atëherë, ajo pranoi se armiku më i madh i sezonit të saj ishte “TV i madh”, por shtoi se xhirimet me të ishin një sfidë.

“Ishte e vështirë sepse, për mua, kisha të bëja me dikë që është shumë i dyfishtë. Më pëlqen të debatoj zgjuar. Heather dhe unë mund të gjejmë dhe marrim. Mendoj se me Monikën ishte pak e vështirë sepse talljet e saj ishin shumë të ulëta. Dua të them, si reagoni ndaj dikujt që thotë: “Rregullo fytyrën, je i shëmtuar”. Ju nuk mund t’i përgjigjeni kësaj.”

The Real Housewives of Solt Lake City përfundon me Pjesën 3 të ribashkimit të Sezonit 4, të martën më 23 janar, në orën 8/7c në Bravo.