Lindsay vazhdon t'i drejtohet Berate Carl Radke: 'Terroristi që mashtron'

Klea

Lindsay vazhdon t’i drejtohet Berate Carl Radke: ‘Terroristi që mashtron’

Është fundjava e dytë Karl Radke dhe Lindsay Hubbard iu bashkua pjesës tjetër të grupit Summer House për atë që supozohej të ishte argëtuese në Hamptons. Megjithatë, për herë të dytë në sezonin 8, çifti më parë i fejuar hynë në një debat të ashpër që ishte e pamundur që bashkëshortët e tyre të injoronin.

Pati akuza të përsëritura për “ndezje me gaz” nga të dyja palët dhe pyetje se çfarë dhe sa ishte konsumuar. Në rastin e Karlit, tema e goditi nervin pasi ai kishte disa kohë që jetonte i matur.

Fansat dhe bashkë-yjet u tronditën nga e gjithë kjo. Por ndoshta më pak i tronditur nga ndarja e Carl me të pas përfundimit të xhirimeve për sezonin 8.

Të dy vunë në dyshim marrjen e njëri-tjetrit

Gjatë episodit të 14 marsit, Carl dhe Lindsay u grindën në Lyft rrugës për në shtëpi. Ata u larguan nga grupi herët pasi punonjësi i Loverboy u ndje i lodhur. Në kohën kur ata u kthyen në shtëpi, përsëri pati grindje. Me të njëjtat pika. Lindsay ndjeu se i fejuari i saj i atëhershëm ishte nën ndikim.

“Ti më akuzove se po drogohesha përsëri,” i tha Carl Lindsay të nesërmen në mëngjes. “[It’s] kaq i ngritur.”

Ai gjithashtu solli natyrën luftarake të Lindsay-it gjatë pirjes. Ndihej sikur të dy po barazonin rezultatin.

Kaloi mes Lindsay duke thënë: “Me çfarë po merr?” dhe ai u përgjigj: “Sa pije keni pirë?”

Ish-publicistja u mbrojt duke saktësuar se po pyeste për bar dhe asgjë tjetër.

Carl mohoi të pinte duhan atë natë.

“Karl, a pi duhan barëra? A pi duhan bar sonte?” pyeti Lindsay gjatë episodit. “Ti je gazi më i madh që kam takuar ndonjëherë. Ju jeni fjalë për fjalë si Tom Sandoval tani.”

Pronari i Hubb House më pas kërkoi veshët e bashkë-yllit Amanda Batula për të njoftuar, “Ai është fjalë për fjalë gazi më i madh i mbretit të gazit që kam takuar ndonjëherë”.

Skuadra Lindsay apo Ekipi Carl?

“Ai është terrorist i mbretit”, shtoi Lindsay. Unë jam si, ‘Çfarë f-k? Pse je kaq agresiv me mua?’ Pastaj krejt papritur, ai ndërron narrativën, si, ‘Ti ke pirë’.

Pavarësisht se sugjeroi se Carl po “zgjidhte” një përleshje me të në makinë, Bravolebrity e quajti ish të fejuarin e saj “njeriu më i mahnitshëm ndonjëherë” edhe pse me “shumë demonë dhe ata demonë dalin mbi mua”.

Ajo shkoi aq larg sa e quajti atë një “situatë Jekyll dhe Hyde, tym dhe pasqyra”.

“Nuk po bëj shaka. Unë jam i vetmi në tokë që e kam parë anën e tij të keqe,” e bëri Lindsay pretendimin e keq.

Opinioni publik duket se është në anën e Carl dhe ka më shumë mirëkuptim se pse ai donte të filmonte ndarjen. Sezoni 8 ka vetëm katër episode me premtimin e më shumë dramës.

Ndiqeni Summer House të enjten në 9/8c në Bravo.